Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ANDROID verze - náměty a aktuální stav
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 136, 137, 138  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 6:07 pm    Předmět: Citovat

Na mým 3" je čitelnost kódu v pohodě, ale ocenil bych nějak možnost kdyby se dalo mezi možností odesílat přes 1188.cz a e-mailem nějak vybírat.

-Je to drobnost,ale myslím že při instalací předchozích verzí beta se aplikace hlásila jako stažená (tudíž k aktualizacím) i na marketu. Nyní to nefunguje.
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 6:53 pm    Předmět: Citovat

Jako e-mail by se měla SMS poslat přes bránu "O2 FREE"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 8:34 pm    Předmět: Citovat

ted uz je to parada Macu, diky Smile..jeste mozna o neco zvetsit captchu a to zapinani wifi Wink
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 9:10 pm    Předmět: Citovat

Uvidíme Smile Nejdřiv musím zjistit, jestli je odesílání do O2 spolehlivé. K tomu je potřeba vetší provoz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 9:27 pm    Předmět: Citovat

Zatím sem použil pouze párkrát,ale zdá se že je konečně opraveno padání aplikace které bylo asi u posledních 3 verzí. To znamenalo že jsem napsal celou sms a při odesílání to občas spadlo - asi tak 3x až 4x denně podle toho kolik sem zrovna posílal zpráv a hlavně aplikace si zprávu nepamatovala ani jako koncept Sad. Nyní to už nepadá, nebo zatím ještě ani jednou nespadlo.
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Firestone



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 10:02 pm    Předmět: Citovat

Ještě bych se rád znovu zeptal na to ukládání operátorů pro konkrétní kontakty -- má to fungovat, anebo ne? Teď když si u nějakého kontaktu vyberu bránu, tak je nastavená už pro všechny ostatní kontakty. Je to tak správně? Jsem měl za to, že si Oskárek pamatuje přiřazení bran pro jednotlivé kontakty...
Díky za případné info jak se to má chovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andour



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 10:12 pm    Předmět: Citovat

Zkouška verze BETA 5.02.03.
- Perfektně funguje ukládání nastavení (což jsem dříve zmiňoval)
- Perfektně funguje odesílání na VF přes VodafonePark
- Perfektně funguje odesílání na O2 přes kód.

Díky autorovi, perfektní práce, hodnotím na jedničku s hvězdičkou! Rád bych poslal příspěvek...Smile
_________________
China Galaxy S3
Android 4.1.1 JB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 10:35 pm    Předmět: Citovat

Andour - dík za hodnocení Smile Příspěvku se nebráním, na této stránce (úplně dole) jsou možnosti: http://mobilecity.cz/java/oskarek/#podporit_autora

Firestone - to zatím není implementované. U kontaktu je jen někdy vidět, k jakému operátoru patří. Nevím, jestli jsme se o tom spolu už bavili, ale 95% případů řeší dobře volba "automatická brána".

william_cz - na tomhle "poli" jsem moc nezapracoval, takže to sleduj, případně po pádu odešli log (někde v nastavení telefonu se dá povolit automatické odeslání logu autorovi přes google).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andour



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 10:50 pm    Předmět: Citovat

Příspěvek poslán na účet.Wink Protože používáme Oskárka ve 2 telefonech, tak aspoň malý příspěvek snad potěší. Díky za bleskovou odpověď a opravu.
_________________
China Galaxy S3
Android 4.1.1 JB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CzPrecLiK



Založen: 17.2.2013
Příspěvky: 7
Bydliště: Jistebník (za Ostravou)

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 11:13 pm    Předmět: Citovat

Dobrý večer všem Smile
V prvé řadě bych rád poděkoval autorovi aplikace, bez které dnes už prakticky nežiju a používám ji každý den, abych ušetřil tarif na chvíle bez netu. Aplikaci využívám už 1/4 roku a musím pochválit! Cool Využívám ji výhradně kvůli dlouhým sms přes účet t-zones, protože mám rád, když sms příjde pod mým číslem. Do jiných sítí ani moc nepoužívám, takže problémy s O2 neposoudím. Používám výhradně verzi BETA, protože "čistá" verze má nepřehledné nastavení. Razz Stáhl jsem si aktualizaci, ale i když jsem rád za změny, tak ne vše je fajn Confused
Malé vytknutí: asi není počítáno s dlouhým jménem kontaktu, protože po přemístění tlačítka odeslat je jméno na 2 řádky a to nevypadá vkusně. Samotné tlačítko na mě řve fakt výraznou barvou a buď jsem nenašel v nastavení, nebo tam není možnost barvu změnit (mohlo by být i průhledně černé s nastavením šedi Smile ). Dále jsem nepochopil krok umístění ikon "nastavení" a "o aplikaci" do řádku možností zprávy, když každý android má tlačítko na možnosti Wink Ještě poslední věc - po poslední aktualizaci, když píšu zprávu a kliknu na smajlíky, tak mi zmizí klávesnice, aby se tam vešla celá nabídka a kdysi to nedělalo..nevím proč Sad
Možná jsem napsal dlouhý text, ale v základě je to jen velký poklona před autory, pár návrhů, jak zpříjemnit aplikaci a závěrem nabídnout po dotažení těchto maličkostí finanční podporu, kterou mile rád zašlu Smile Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 11:35 pm    Předmět: Citovat

Každý příspěvek s náměty i kritikou je vítán Smile

Na jméno přes 2 řádky kouknu, tak by se to chovat nemělo. Tlačítko Odeslat podle požadavků změnit můžu, současný vzhled měl upozornit na jeho nové umístění. Tlačítko "možnosti" (resp. Menu) ale každý Android nemá a pokud má (což je běžnější), tak má dost uživatelů problém s jeho nalezením. Na smajlíky a mizející klávesnici kouknu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CzPrecLiK



Založen: 17.2.2013
Příspěvky: 7
Bydliště: Jistebník (za Ostravou)

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 12:20 am    Předmět: Citovat

Jsem rád Smile Ne každý vývojář aplikace si nechá do práce kecat Wink Já dělám webové aplikace a taky si nechávám radit od uživatelů, co by si přáli, aby to bylo dokonalejší Razz Díky předem za vyřešení nápadů a ještě k té nabídce - co kdyby si každý mohl v nastavení určit, co tam chce mít Cool Klidně i to tlačítko "odeslat" bych nechal na uživateli, kde mu vyhovuje Smile Mě by stačilo "smajlíci, tlačítko odeslat" a vše do spodní lišty.. do horní bych nedal nic a jméno přes celé. Tak si každý nastaví, co používá nejčastěji. Já když píšu, tak nemám potřebu mazat celý text a tlačítko na diktování mám i v klávesnici. Vím, že každý návrh stojí desítky řádků v programování, ale přináším jen návrh a ne každý musí souhlasit, i když tohle se zdá jako kompromis s volbou každého Very Happy ..jestli se tohle vyplní, tak bude mít můj mobil vánoce a váš účet se o něco málo obohatí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 5:52 am    Předmět: Citovat

tady se to nějak rozjelo se divam Smile.. neslo by vypnout u vyplňování captchy funkce T9 u klávesnice? Wink jakože aby tam ta T9 nefungovala Smile
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 10:45 am    Předmět: Citovat

BETA 5.02.04 (18.2.2013)

- http://mobilecity.cz/oskarek/android/OskarekBeta_5_02_04.apk (i na google Play)
- oprava, po stisknuti "Zpět" u opsaní kódu z obrázku se při dalším dotazu zobrazil stejný obrázek


Nyní nastane ve vývoji pár dnů přestávka, ale náměty sbírám i nadále Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Engine



Založen: 18.2.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 12:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Když se teď znovu rozjel vývoj této skvělé app, zkusil jsem jí trochu upravit vzhled ve photoshopu, aby lépe ladila s Androidem 4.
První verze je pouze "přeskinování" nynější bety a u druhé verze je přesunuto tlačítko odesílání zpráv dolu a volby naopak nahoru.

originál, verze 1 a verze 2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 136, 137, 138  Další
Strana 18 z 138

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com