Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ANDROID verze - náměty a aktuální stav
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 136, 137, 138  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 12:45 pm    Předmět: Citovat

Nezastírám, že nejvíc se mi líbí verze 2, kde by asi šlo z textu jít do odelání šipkou vpravo.
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 1:42 pm    Předmět: Citovat

Engine napsal:
Ahoj. Když se teď znovu rozjel vývoj této skvělé app, zkusil jsem jí trochu upravit vzhled ve photoshopu, aby lépe ladila s Androidem 4.
První verze je pouze "přeskinování" nynější bety a u druhé verze je přesunuto tlačítko odesílání zpráv dolu a volby naopak nahoru.

originál, verze 1 a verze 2


Nevím, zda v případě tlačítka dole, resp. vedle editačního pole, nedojde ke zbytečnému zmenšení toho pole...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrix



Založen: 28.11.2011
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 6:36 pm    Předmět: Citovat

Beta verzi jsem nainstaloval až dnes, ale je to paráda Very Happy

+ brána 1188- 160 znaků oproti mailům s "53" znaky se nedá srovnávat, super. Všetečná otázka: Nešlo by posílat více než 160 znaků, tak jako u T-Mobile? Umožňoval Oskárek dříve posílat více než 160 znaků přes 1188?

+ zobrazení předchozí konverzace, alespoň si nemusím pamatovat, co jsem napsal před hodinou

+ propracované položky v nastavení a grafika

+ při změně nastavení vyskočí hláška, jestli chci změny uložit

+ zelený "čudlík", který skrývá smajlíky, kompresi textu...
- někdo psal, že by bylo dobré, kdyby si uživatel mohl v nastavení zvolit, jak by chtěl přeskládat tlačítka (odeslat....), co kdyby si člověk mohl zvolit, jestli chce zobrazit (smajlíky, komprese.....) - > nepovažuji za důležité Laughing

i když si skryji lištu zeleným tlačítkem, tak když píši, zobrazují se jen 4 řádky, kdo píše dlouhé sms, tak by bylo dobré, kdyby se využil každý prostor a bylo by, co nejvíce řádků

kde najdu v nastavení, abych Mackovi případně poslal log

Myslím, že jako odměnu můžeme pokaždé, když to bude možné, kliknout po odeslaní na reklamu (alespoň přes WIFI)

Ještě jednou moc moc děkuji
_________________
Klikej taky na reklamy po odeslání SMS, podpoříš autora aplikace Smile

Nokia Lumia 720 + WWW VERZE Sad

Oskárek Android
verze 7.02.02 Beta
HTC Desire S
Android 2.3.5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7493



Založen: 20.2.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 11:37 pm    Předmět: Citovat

Tak to je velmi hezké! Líbí se mi možnost posílat dlouhé zprávy do O2, ale zároveň tím, že O2 je nejhorší operátor na světě a hází klacky pod nohy v podobě kódů, budu do O2 používat free bránu, která odešle sms jako mail. Je to mnohonásobně rychlejší a O2 ať se třeba |*053.-3.

Je přímo úžasné, že zelené tlačítko schovává lištu s těmi věcmi! S tím souvisí, že dlouhé zprávy by se lépe zobrazovaly ve větším řádku.

Je to skvělé a to tlačítko nahoře je geniální, je tam pak o to víc místa dole.

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
SKVĚLÉ!
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 9:32 am    Předmět: Citovat

petrix napsal:
Beta verzi jsem nainstaloval až dnes, ale je to paráda Very Happy

+ zobrazení předchozí konverzace, alespoň si nemusím pamatovat, co jsem napsal před hodinou


i když si skryji lištu zeleným tlačítkem, tak když píši, zobrazují se jen 4 řádky, kdo píše dlouhé sms, tak by bylo dobré, kdyby se využil každý prostor a bylo by, co nejvíce řádků

Myslím, že jako odměnu můžeme pokaždé, když to bude možné, kliknout po odeslaní na reklamu (alespoň přes WIFI)


- předchozí konverzace - ty byly i v předchozích verzích Smile
- 4 řádky - s tím něco udělám, asi jako konfigurovatelné (Max. počet řádků)
- reklama: sice k tomu nesmím nabádat, ale pár kliknutí by se hodilo Cool. Zatím je poměr kliknutí/zobrazení asi 1:200, což je hodně pod běžným průměrem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarek72



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 5:14 pm    Předmět: Citovat

já se taky přimlouvam za jinou barvu toho odesílacího tlačítka.
hlavní věc co mě na štve je ze když mi přijde sms dost často nevidím jméno. ale jen číslo odesílatele.
pak jen taková kosmeticka věc v tom řádku ikon při rozlišení 320x480 poslední ikona je poloviční protože se tam už nevlezle.
jinak když měl miui romku tak mi oskarek při příchodu sms neblikál.
xperia active 4.0.4
_________________
SE XPERIA ACTIVE , 4.0.4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrix



Založen: 28.11.2011
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 5:22 pm    Předmět: Citovat

Mně se fakt předešlé konverzace neukazovaly (alespoň myslím) Very Happy

Vyhledávání v sms
- v sms v telefonu umí ikonka lupy vyhledat text zprávy a odesílatele/příjemce, se kterým si píšu
- uměl by to i Oskárek? Smile

Posun klávesnice po smajlíkovi
- když píši text, rozhodnu se vložit smajlíka- bohužel pak klávesnice zmizí
- šlo by Oskárka přizpůsobit tak, aby při vkládání smajlíka klavesnice nezmizela, abych nemusel klikat do textu pro její objevení?

Kliknu v Oskárkovi na nějakou konverzaci, kliknu do pole pro psaní zprávy- zobrazí se klávesnice, ale vidím např. 4. zprávu odspodu
- nešlo by nastavit, abz se konverzace posunula po zobrazení klávesnice na 1. odspodu

Tmavě modré písmo Mobilecity po odeslání je špatně čitelné (bije do očí)

Jsem nesmírně rád za 1188, pokud píšu dlouhou sms, tak příjemci dojde 1 sms místo 3 mailů, super (nevadí mi opisovat kód). Začal jsem se ale i vracet k mailům (když odpovídám jen: jj, tak je pro mě jednodušší mail, abych nemusel opisovat kód). Napíši sms, kliknu na brány, nastavím mail, předpokládám, že si Oskárek toto nastavení pamatuje (jen pro tento kontakt nebo pro všechny?). Pak ale pošlu dlouhou sms a zjistím, že sms byla odeslána jako 3 maily, lze někde vidět, jakou bránu jsem naposledy použil, aby k tomuto nedošlo?

Klasickou verzi jsem si tedy odinstaloval, aby se to "netlouklo".

Taky mám poslední ikonku poloviční jako jarek72.

Moje názory berte jako subjektivní připomínky Very Happy

Moc díky Very Happy
_________________
Klikej taky na reklamy po odeslání SMS, podpoříš autora aplikace Smile

Nokia Lumia 720 + WWW VERZE Sad

Oskárek Android
verze 7.02.02 Beta
HTC Desire S
Android 2.3.5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 5:40 pm    Předmět: Citovat

- prohledávání SMS: bude
- mizející klávesnice u smajlíků: opravím
- posun na konec: vím o tom, ale ještě jsem to nerozchodil
- princip přepínání 1118.cz (sms/emaily) musím promyslet. Zatím ale jede "režim SMS" jako zkušební. Oskárek si bránu pro jednotlivé kontakty zatím nepamatuje (v tom smyslu, jak se ptáš)
- na ikonku kouknu
- tmavě modrý text: kouknu na to, odkazy se tak barví automaticky
- odesílací tlačítko: zas bude standardní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petrix



Založen: 28.11.2011
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 6:22 pm    Předmět: Citovat

Smile

Doručenky?
- nevím, jestli to je vůbec technicky možný, ale mohl bys nastavit, pokud bude sms 100% doručena, aby "se ukázala fajfka" jak u WhatsAppa? V minulosti se mi stávalo, že jsem nepřevedl číslo kódem "křížek", tak jsem např. poslal sms na číslo 732...., které bylo ale už u Vodafonu, Oskárek napsal, že sms byla odeslána, ale ve skutečnosti nebyla logicky doručena.

1188/mail
- po nastavení brány 1188/free mail je vidět modrá ikonka vedle tlačítka odeslat, takže vidím, co je právě použito, ale co to nějak rozlišit- př. červeně napsané O2 bude znamenat mail....snad mě chápeš
_________________
Klikej taky na reklamy po odeslání SMS, podpoříš autora aplikace Smile

Nokia Lumia 720 + WWW VERZE Sad

Oskárek Android
verze 7.02.02 Beta
HTC Desire S
Android 2.3.5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CzPrecLiK



Založen: 17.2.2013
Příspěvky: 7
Bydliště: Jistebník (za Ostravou)

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 6:31 pm    Předmět: Citovat

v6ak: taky souhlasím, tento návrh není špatný Smile
mac:
1) pokud by se dal nastavit počet řádků a posunovala by se konverzace po otevření klávesnice (návrh: petrix), tak by to bylo ideální...nemyslíte? Very Happy
2) co říkáte na možnost upravovat si lištu, která jde nyní skrýt? Smile Každý by tam měl, co si nastaví a komu nebude stačit eliminace, může si ji skrýt. Všiml jsem si, že když otevřu "lištu" a konverzaci mám na začátku, tak se konverzace neposune nad ní (podobný problém, jako s klávesnicí, co popisoval petrix). Napadlo mě otevírání dané lišty gestem zespodu, nebo zboku, jako to nabízí můj výchozí prohlížeč v mobilu - tlačítko, které gestem nahoru otevře nabídku, co jde gestem dolů opět skrýt (šlo by i zboku...)
3) tady je moje originální aplikace na zprávy, spodní část s počítáním (tady tedy odpočtem) a tlačítkem jen jako inspirace Wink ►obrázek◄
4) velký dík za vývojáře, který nadále vylepšuje aplikaci... smekám před tebou Surprised (PS: nemáš ICQ? když tak SZ Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ice22222



Založen: 15.4.2010
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 6:37 pm    Předmět: Citovat

nasel sem chybicku Smile

kdyz napisu zpravu, dam odeslat, zamknu display driv nez se zprava odesle, jak je odeslana odemknu display, zmacknu ok u hlasky o odeslani ale sms se v konverzaci nezobrazi. nasledne vyjedu z konverzace a najedu do ni znova a uz tam odeslana sms je Smile

je to prkotina ale dobre o ni vedet
_________________
SGS2, [CyanogenMOD]
SG NOTE I, JonROM
SGS2, [Omega]
SGS1, Davidova ROM
N82, Unsigned patch
N73
k750i
k700
CX65
6210
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 7:34 pm    Předmět: Citovat

další návrh...když špatně opíšu kód do 1188, tak to jen napíše, ze spatny kod, dam OK a znovu odeslat...nebylo by mozne, aby to automaticky nacetlo kod dalsi? Wink a jeste vypnout T9 u toho kodu Smile..jinak ostatni nazory jako barva tlacitka, barva mobilecity to je mi uplne jedno, hlavneze to jde zmacknout Very Happy
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 7:57 pm    Předmět: Citovat

Uznávám, že tlačítko vpravo může být trošku HW-keyboard lobby Smile Ale možnost odeslat zprávu bez mačkání něčeho na displeji je prostě příjemná.

Ještě mě napadá jedna věc. Starší verze Oskárka na ICS dělala jeden problém:
1. Odešli zprávu.
2. Během odesílání ťukni do volného prostoru.
Očekávaný výsledek: nic se nestane
Skutečný výsledek: dialog s odesíláním zprávy zmizí.
Mám teď zápůjční telefon (no... křáp) s FroYo, na kterém to neotestuju, tak možná píšu o věci, která je již upravená.
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
7493



Založen: 20.2.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 7:58 pm    Předmět: Citovat

Poloviční tlačítko? Nastavení? Very Happy A zkusili jste swipe finger? Ono se to totiž dá posouvat, a nastavení není poslední tlačítko té lišty, ale je tam ještě info o aplikaci Very Happy

Tak mne napadá Very Happy :
V nastavení lze zvolit, jaké brány nabízet. To znamená, jaké brány se objeví při stisku tlačítka bran: Auto, 1188 free, 1188 registrováno, vp atd.

Šlo by také udělat nastavení, které brány má vybírat automat? Jako že by třeba nevybíral registrovanou 1188, ale jen free? Ale dá se to obejít nevyplněním registračních údajů, to je fakt Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarek72



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 8:50 am    Předmět: Citovat

Take jsem si vsiml pokud zmensim pismo pres swipe finger aplikace spadne a pismo je porad stejne velke.

Uvital bych hromadne mazani sms konverzaci
_________________
SE XPERIA ACTIVE , 4.0.4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 136, 137, 138  Další
Strana 19 z 138

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com