Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ANDROID verze - náměty a aktuální stav
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 136, 137, 138  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 9:28 am    Předmět: Citovat

borci myslim, ze vyhledavani slov ve zpravach popripade hromadne mazani konverzaci jde v normalnich zpravach ne? Wink tak proc to neudelate v nich?..Oskarek by mel hlavne dobre odesilat zpravy a ne tyto funkce Razz
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 10:36 am    Předmět: Citovat

v6ak: "ťuknutí do volného prostoru u odesílání" - to je (bylo?) způsobené tím, že ten click mimo generuje cancel dialogu. Ověřím, případně opravím.

Tl. vpravo - na SW klávesnici lze nastavit potvrzovacímu tl. několik funkcí, např. Search, ... a i Odeslat. To by bylo řešení, bohužel při této možnosti zmizí funkce "Nový řádek" (jak je to s HW klávesnicí netuším). Ale uvažuji o tom, že pro konzervativnější uživatele přidám i vzhled z verze 2 Smile

Cagas - dotaz na nový kód v případě jeho špatného opsání je v plánu (+volba "jiný kód", pokud bude aktuální špatně čitelný).

petrix - doručenky: ty jsou možné jen u T-Mobile.

7943: poloviční tlačítko - aha, oni myslí tohle Very Happy No budu muset nějeak zvýraznit tu možnost posunu.
brány pro automat: pokud bude fungovat odesílání přes 1188.cz, tak se nad tím budu muset zamyslet (někdo preferuje e-maily bez kódu, jiný 160 znaků)

Cagas - máš pravdu, ale od doby, kdy se aplikace "zvrhla" Smile na SMS manager, je i tato fce užitečná.


Naposledy upravil mac dne st únor 20, 2013 12:49 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 12:29 pm    Předmět: Citovat

No jasný. Od ICS (popř. možná Honeycombu, partně kvůli tabletům) to tak je kvůli podpořa tabletů. Pokud je to nabídka, je toto chování OK. Pokud je to dialog ukazující progress, pak to chování občas naštve.

K nahrazení enteru: velmi podobně se takovéto věci chovají i na HW klávesnici. Tedy místo nového řádku se enterem způsobí ta akce. Akorát nevidím to samotné tlačítko. (Pochopitelně: na displeji se klávesnice neukazuje a popis HW tlačítka se obvykle nedá softwarově změnit.)
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
twingo



Založen: 17.5.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 4:10 pm    Předmět: Z právy do 02 Citovat

Nainstaloval jsem poslední Betu. Nastavení zůstalo původní, ale když dám poslat automaticky, tak mne to pošle přes 1188 a chce opisovat kód. pole je na mne mrňavé, tak posílám přes free a na každou zprávu musím znovu nastavit . U verze 5.01....jsem dal auto zaslalo to bez potřeby kódu. Nedá se s tím něco udělat nebo mám udělat downgrade na starší verzi. Dík za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 5:23 pm    Předmět: Citovat

Nejjednodušší je smazat přihlašovací údaje pro 1188.cz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
twingo



Založen: 17.5.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 6:16 pm    Předmět: Citovat

Jo dík. Až budeš dělat další úpravy mysli na nás krátkozraký a zvětši ten kód a by to bylo tak velký jako u T-mobilu. A možnost si do automatické volby uložit svoji preferenci. Jinak super.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dušan



Založen: 17.10.2012
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 6:37 pm    Předmět: Citovat

Nejde nějak vyřešit to, aby když mě zpomalej internet po vyčerpání FUP, tak mě to píše neznámou chybu a nejde to odeslat. Zkoušel jsem smssender, ten posílá, ale ten nechci. Mám poslední betu, a nešlo to ani v předchozích. Je to škoda, jinak je to nej apka. Někde jsem nedávno vyděl popisovat stejný problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 7:29 pm    Předmět: Citovat

U kterého operátora? U Vodafone jsem to měl v pohodě. U O2 jsem FUP ještě nevyčerpal, takže nevím.
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 7:30 pm    Předmět: Citovat

To je nějaké divné, protože přesně kvůli tomu sem šel k Oskarkovi. Má menší přenosy než freesms a tudíž odesilal líp...
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vmonkey



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 9:08 pm    Předmět: Citovat

Pokud máš t-mobile, tak ten občas dělá to, že po překročení fupu tě přesměruje na svou stránku, kde tě o tom "informuje". Problém ale, je, že tam musíš odkliknout nějaké tlačítko, aby to normálně pokračovalo, protože jinak tě to znovu přesměruje na tuhle stránku, což Oskárek neobejde (resp. místo serveru mobilecity, kam by poslal data, to pošle na přesměrovanou stránku a server samozřejmě neodpoví)-> tudíž zkus otevřít jakoukoliv stránku ve standardním prohlížeči, a pokud tě to přesměruje někam na tmobile, odklikni to a odesílání by zase mělo běžet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dušan



Založen: 17.10.2012
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 9:27 pm    Předmět: Citovat

Mám T-mobile.
Zkusil jsem dát seznam v prohlížeči a po té odeslat sms z Oskárku a odešla, tak pokud to tak pujde tak to bude dobré. Takže za to muže T-mobile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2013 10:02 am    Předmět: Citovat

vmonkey napsal:
Pokud máš t-mobile, tak ten občas dělá to, že po překročení fupu tě přesměruje na svou stránku, kde tě o tom "informuje". Problém ale, je, že tam musíš odkliknout nějaké tlačítko, aby to normálně pokračovalo, protože jinak tě to znovu přesměruje na tuhle stránku, což Oskárek neobejde (resp. místo serveru mobilecity, kam by poslal data, to pošle na přesměrovanou stránku a server samozřejmě neodpoví)-> tudíž zkus otevřít jakoukoliv stránku ve standardním prohlížeči, a pokud tě to přesměruje někam na tmobile, odklikni to a odesílání by zase mělo běžet.

Kdyby se konala soutěž o příspěvek týdne, tak tohle by byl adept Very Happy
Nemáš náhodou html kód té stránky od T-Mobile? Možná by se v případě, že se Oskárkovi vrátí odezva která vypadá jako html, mohla stránka zobrazit v www prohlížeči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2013 10:15 am    Předmět: Citovat

Nestačilo by detekovat MIME typ jiný používaný? (Např. application/json nebo application/octet-stream, nezkoumal jsem to.) Bylo by to univerzálnější...
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2013 10:41 am    Předmět: Citovat

Asi ano...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cwb



Založen: 10.9.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2013 2:00 pm    Předmět: volani z aplikace oskarek Citovat

Bylo by super, na seznamu konverzaci, tahem prstem z prava doleva vytocit kontakt. Je to strasne chytlave, kdo jednou zkusi, nechce jinak. Sam tak spoustim oskarka betu ze seznamu udalosti(hovoru) na SG note II.
Tlacitko nahore na volani je i pro muj 5,5" celkem nepouzitelne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 136, 137, 138  Další
Strana 20 z 138

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com