Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ANDROID verze - náměty a aktuální stav
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 136, 137, 138  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 12:51 pm    Předmět: Citovat

Cagas napsal:
...kdyz pozdrzim tlačítko domu a oskarka vymazu z běžících aplikací, tak se data nebo wifi nevypne, ale to je asi jasný ne?


No, je důležité, zda se apliakce ukončila nebo ne. Odstraněním ze zmíněného seznamu by se ukončit neměla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 1:36 pm    Předmět: Citovat

no asi se oskarek ukonci a v pameti nezustane, protoze wifi ani data se pak nevypnou Sad ale to je jen detail Razz
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ermore



Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 9:45 pm    Předmět: MMS - tmobile Citovat

Zdravím. Ať dělám co dělám, nemůžu se domluvit s odesláním mmsky přes t-mobile bránu mms. Já jenom jestli je chyba na mém příjmači. Po odeslání vyskočí vždy hláška "nastala chyba při komunikaci se serverem t-zones"

Díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tualka



Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 10:33 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
Není to spíš tak, že se ukáže okno Oskárka s předchozím stavem telefonu (s případně spuštěnou aplikací, jakoukoli)?

V tomto směru jsem totiž nic neměnil.


Nejsem si jista, jestli chapu spravne, ale zadna jina aplikace se mi neukaze. Proste - treba jsem na webu (nebo v jakekoli jine aplikaci), prijde mi sms a mne se cela aplikace zavre a misto ni mi naskoci oskarek (otevreny na strance konverzaci). Pokazde se dost leknu Smile
Ale chyba bude asi nekde v mem telefonu, protoze ted uz mi to dela i ta starsi verze... Jen nevim, kde muze byt problem a jak ho vyresit. Protoze, i kdyz se to nezda, je to hodne obtezujici, obzvlast, kdyz jsem zabrana do cteni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 8:27 am    Předmět: Citovat

Zajímavé Smile
V nastavení lze ale vyskakovací okno povolit i jen při uzamčeném telefonu, právě aby nerušilo při "práci". Funguje tato volba?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 8:31 am    Předmět: Re: MMS - tmobile Citovat

ermore napsal:
Zdravím. Ať dělám co dělám, nemůžu se domluvit s odesláním mmsky přes t-mobile bránu mms. Já jenom jestli je chyba na mém příjmači. Po odeslání vyskočí vždy hláška "nastala chyba při komunikaci se serverem t-zones"

Díky za odpověď


Tak mě to funguje Smile Zkus prosím, zda ti funguje odeslání SMS přes TM, případně zda můžeš odesílat MMS přes www stránky TM. Případně mi pošli (přes SZ) čas a číslo příjemce, kam jsi MMS posílal, kouknu do logu (ale až o víkendu Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tualka



Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 1:01 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
Zajímavé Smile
V nastavení lze ale vyskakovací okno povolit i jen při uzamčeném telefonu, právě aby nerušilo při "práci". Funguje tato volba?


Tak pri zaskrtnuti teto volby se telefon chova pri odemcenem displeji tak, jako obvykle, kdyz jeste neblaznil a nemela jsem volbu "jen pri uzamcenem displeji" zaskrtlou (tzn. vyhodi ikonu do status baru, ovsem bez textu a pri kliknuti na ni vyjede vyskakovaci okno se zpravou). Pri zamcenem displeji si chova opet tak, jak jsem popsala drive (odemknu displej a jsem v aplikaci Oskarek v okne "konverzace"). Tohle je pro me ale jiz prijatelnejsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
genesis19



Založen: 23.2.2013
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 1:34 pm    Předmět: Citovat

Několikrát se mi stalo že jsem mel otevřený seznam konverzaci, prisla mi sms, oznámení nahoře IS textem proběhlo ale v oskarku i v oznamovací panelu mám 0 nových zpráv a tu zprávu už nikde nikdy nenajdu. Čím to? :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vmonkey



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 1:40 pm    Předmět: Citovat

genesis19 napsal:
Několikrát se mi stalo že jsem mel otevřený seznam konverzaci, prisla mi sms, oznámení nahoře IS textem proběhlo ale v oskarku i v oznamovací panelu mám 0 nových zpráv a tu zprávu už nikde nikdy nenajdu. Čím to? :/


To se mi parkrát stalo taky... A bohužel už zprávu pak nenajde ani základní aplikace pro zprávy androidu, tzn. asi ji Oskárek nějakým nedopatřením smazal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frantel



Založen: 22.9.2009
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt červen 13, 2013 3:05 pm    Předmět: Citovat

V nejake predchozi bete se mi to taky stavalo, ale uz se to nedeje.

Ja mam zase jinej problemek.
Kdyz přijde sms a kliknu nahoře do oznameni, taxe někdy nestane vůbec nic a nebo se ukaze vyskakovaci okno, které nemám zapnute, protože ho dlooouho nepouzivam (vyrusovalo me, kdyz jsem cetl nebo psal ... Wink.
Nemam to ještě uplne vypozorovany, ale možná pomohl restart telefonu, aby se ukazalo aspoň to vyskakovaci okno.

Dela vam to taky?
_________________
Asus Zenfone Laser (ZE500KL) * Android v5.0.2 * non R00Ted * Vodafone

(Philips Fizz -> Sony CM-DX1000 -> Siemens S10 -> Sony J6 -> Siemens M65 -> Nokia N95 -> HTC Desire HD -> Asus Laser)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 8:32 am    Předmět: Citovat

Jak jsem psal výše - vyskakovací okno se dá nastavit tak, aby se ukazovalo jen při zamčeném telefonu. Pokud ho ale aktivujete "ručně", tak by se ukázat mělo.

Zmíněné efekty jsem ale taky vyjímečně pozoroval:

- neobjevilo se vyskakovací okno po "ruční" aktivaci. Jednou jsem si ale všimnul, že jeho objevení trvalo několik vteřin (takže: možná se objevuje vždy, ale někdy se zpožděním a pokud uživatel provede jinou akci, okno zas zmizí)

- oznámení příchozí SMS, ale sms nikde. Dovolil bych si tvrdit, že aplikace SMSku omylem určitě nesmaže. Tento efekt se někdy děje po příchodu MMS (přijde totiž tzv. push zpráva a samotná MMSka se pak nějakou dobu stahuje). Taky to může souviset s dřívějšími problémy ohledně opakovaného oznámení (spouštělo se trochu "náhodně").

V každém případě - pokud objevíte nějakou závislost tohoto nestandardního chování, určitě dejte vědět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
genesis19



Založen: 23.2.2013
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 10:38 am    Předmět: Citovat

Problém ale je, že to není jen oznámení, ale ta zpráva by měla opravdu přijít (SMS), je to normální text a musim to pak dohledávat v tom pomalym Vodafone Parku, ještě že se to tam ukládá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
no013



Založen: 2.7.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 3:56 am    Předmět: Citovat

Zdravim, pridavam se k tomuto problemu jak pise genesis19. Oznameni prijde, ze byla prijata zprava, text v notifikacni liste, ale kdyz jdu do oskarka zprava nikde, ani v defaultnim spravci zprav. Kdyz jdu na vodafone.park zprava tam normalne je. Prosim o info genesis19 jaky mobil vyuziva /jestli to neni problem firmwaru/. diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
genesis19



Založen: 23.2.2013
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 12:02 pm    Předmět: Citovat

Já mám Samsung Galaxy s3 v. Androidu 4.1.2 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
no013



Založen: 2.7.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červenec 05, 2013 6:32 am    Předmět: Citovat

Tak tim to nebude. Ja mam Xperii E dual 4.0.4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 136, 137, 138  Další
Strana 39 z 138

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com