Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ANDROID verze - náměty a aktuální stav
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 136, 137, 138  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drozkar



Založen: 1.5.2010
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 9:59 pm    Předmět: Re: Náměty na vylepšení Citovat

mac napsal:
Bob napsal:
Vidím, že autor reaguje velmi aktivně, dovolil bych si tímto mu poděkovat za velmi dobrý program. Škoda, že tak málo uživatelů jej podpoří zakoupením (hodně levné) placené varianty.
A ještě bych si dovolil napsat několik (menších, ale efektivních) námětů na další vylepšení Smile, pokud by autor na to našel čas a chuť. Nějakou dobu jsem používal Handcent, pár měsíců používám Oskárka. Seřazeno dle naléhavosti.
  1. Zrušit okno oznámení o úspěšném odeslání zprávy (či tam dát volbu pro zrušení).
  2. Hromadné mazání konverzací – možnost zaškrtnout ty co chci smazat. Možnost smazat vše.
  3. Když chci napsat novou zprávu, tak by první věcí měl být výběr kontaktu, ne psaní textu.
  4. Na některá čísla jde posílat jen placené SMS – virtuální operátoři nebo např. u T-mobile 4616 pro objednání zasílání informací, takže by se hodila volba, že na dané číslo jen běžné SMS (systémem zaslání SMS jako #V...).
  5. Opakované oznámení se zvukem by mělo být omezeno počtem opakování – když nechci být rušen a měl jsem opakování třeba co 5 minut, tak to budu muset vypnout. Mě by stačilo jen jedno připomenutí.
  6. Je otravné, že musím 2x rušit upozorňování – jednou stažením stavové lišty abych vypnul zvuk a podruhé otevřením a zavřením (už často přečtené) zprávy v Oskárkovi. Nešlo by označit SMS jako přečtenou po smazání oznámení ve stavové liště (nevím, zda to Android umožňuje)?
  7. Ve stavové liště by se mohl (při jediné nepřečtené zprávě) zobrazovat kousek textu zprávy místo informace o tom, že je jedna nepřečtená SMS
  8. Možnost nastavit jiné zvukové oznámení pro určitý kontakt.
  9. Hodila by se funkce jednorázové změny brány (když chci poslat placenou SMS), která by se po odeslání přepnula na výchozí – např. podržení tlačítka pro odeslání.
  10. No a rada pro autora – ten popis na Google Play je fakt odrazující. Člověk, který hledá aplikaci, tak ji porovnává s ostatními jen na základě popisu, ten Oskárka jen tak nenainstaluje.


Děkuji za několik dobrých námětů Smile Zde je pár mých poznámek:

1. To by teoreticky šlo, ale jen u PLUS verze (kvůli reklamě). Ale případná chyba se nějak zobrazit musí.
2. Celou konverzaci smazat jde. Zatržítka by realizovat šla.
3. Máš na mysli "fokus" na výběr odesílatele? Příjemce je ale často vybrán, takže by to mělo smysl jen u nevybraného příjemce a ještě to to závisí na zvyku uživatele (zda dřív píše nebo vybírá příjemce).
4. Ano, toto je jediné smysluplné nepoužití automatické brány (tedy přání mít možnost číslu přiřadit "operátora")
5. Je v plánu
6. Tomu úplně nerozumím, přečtené zprávy zmizí automaticky i z upozornění v liště
7. V plánu (dřív to tak dokonce bylo, ale z jistých důvodů jsem to "dočasně" odstranil)
8. Dobrý nápad
9. Promyslím...
10. Rád si nechám poradit Smile




7. V plánu (dřív to tak dokonce bylo, ale z jistých důvodů jsem to "dočasně" odstranil)


Ja bych to tam docela rad nemel ...
Jde to ted nejak vypnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vmonkey



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út prosinec 24, 2013 9:10 am    Předmět: Citovat

Mac: přeji hezké Vánoce!
Jinak před časem jsem slíbil stránku, na kterou T-Mobile občas přesměrovává v případě překročení FUPu: http://10.144.134.134/web/datpre/profil?p_p_id=corevcc_WAR_vcc&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_corevcc_WAR_vcc_moduleCode=dataLandingPage
Již zde není nutné nic potvrzovat, pouze nechat načíst (tzn. šlo by to udělat třeba tak, že pokud dostane Oskárek odpověď z této IP, buď stránku načte a pokusí se o znovuodeslání, případně jen informuje uživatele o nutnosti otevřít webový prohlížeč).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út prosinec 24, 2013 10:53 am    Předmět: Citovat

Měl bys i konkrétní data? Smile Mě se nic nenačte... Ale nutné to není, už mám nápad, jak tento problém vyřešit obecně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pancho159



Založen: 4.12.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 5:57 pm    Předmět: Citovat

volba "Ukládat přijaté zprávy" byla v novějších verzích než BETA 6.04.01 zase odstraněna?
_________________
.: HTC Desire C (4.0.3) :: LG P350 CyanogenMog (2.3.7) :.
Život není o tom, že tvé srdce bije, ale že bije pro někoho. (Pancho159)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 9:45 am    Předmět: Citovat

Ano, zdá se mi, že ta volba nemá moc smysl. Nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pancho159



Založen: 4.12.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 8:32 pm    Předmět: Citovat

Na tom starym pekle co mam (LG P350) občas přichází SMS normálně, občas se ozve tón a SMS se sama smaže (není to Oskárkem a aktualizace Androidu nepomohla). Takže tahle funkce se mi hodí Very Happy
_________________
.: HTC Desire C (4.0.3) :: LG P350 CyanogenMog (2.3.7) :.
Život není o tom, že tvé srdce bije, ale že bije pro někoho. (Pancho159)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karakero



Založen: 7.1.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 9:15 pm    Předmět: doručenky ve FREE verzi Citovat

Dobrý den
V úvodu bych chtěl poděkovat vývojáři za super aplikaci a slušnou podporu.
Chtěl bych požádat, zda by bylo možné vložit doručenky i do FREE verze u SMS posílaných jako: Běžné zprávy. Z důvodu přechodu na Android 4.4.2 (LG Nexus 4) jsem Oskárek začal používat jako výchozí a jedinou aplikaci pro správu SMS a nepodařilo se mi najít nastavení běžných doručenek u klasických placených zpráv posílaných v rámci mého tarifu (O2). (Ve verzi BETA jsem toto nezkoušel) Možná je chyba na mé straně Smile děkuji za případnou odpověď či reakci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 9:26 am    Předmět: Citovat

Zdravím nového návštěvníka fóra Smile

Všechny verze (free/plus/beta) se vyvíjejí současně, ale mají různý datum vydání. Takže se všechny funkcionality postupně objeví ve všech verzích.

Doručenky fungují ve free verzi i teď, ale ne na všech mobilech. Na druhou stranu i PLUS verze potřebuje v tomto směru opravu, doručenky se spolehlivě objeví jen v případě, že uživatel nezavře okno s aktuální konverzací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 9:28 am    Předmět: Citovat

Pancho159 napsal:
Na tom starym pekle co mam (LG P350) občas přichází SMS normálně, občas se ozve tón a SMS se sama smaže (není to Oskárkem a aktualizace Androidu nepomohla). Takže tahle funkce se mi hodí Very Happy


Tak zde by ta volba smysl měla, i když stav "občas" se nedá rozumně detekovat Smile Možná bych mohl přidat menu "Pro experty", kde by volby tohoto typu byly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
karakero



Založen: 7.1.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 6:19 pm    Předmět: RE: doručenky Citovat

Díky za odpověď.

Tak tedy na LG Nexus 4 (Android 4.4.2) doručenky klasických SMS ve FREE verzi nefungují ani když nezavřu okno s aktuální konverzací. Ale vzhledem k primárnímu využití aplikace na zasílání SMS zdarma to zase není tak zásadní nedostatek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frantel



Založen: 22.9.2009
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2014 2:32 pm    Předmět: Citovat

Po pisledni aktualizaci beta verze jsem prolezl nastaveni a zjistil, ze je zase vypnute pridavani auatickeho podpisu. Jednou jsem tu uz někde psal, ze bych byl moc rad za nějakou signalizaci, jestli smska (ne)obsahuje podpis. Fakt to povazuju za uzitecny, protože zpráva, na kterou se nedá odpovedet, muze postradat vyznam.
Nebo vam se to nedeje?
_________________
Asus Zenfone Laser (ZE500KL) * Android v5.0.2 * non R00Ted * Vodafone

(Philips Fizz -> Sony CM-DX1000 -> Siemens S10 -> Sony J6 -> Siemens M65 -> Nokia N95 -> HTC Desire HD -> Asus Laser)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2014 2:35 pm    Předmět: Citovat

Dík za upozornění, ověřím to Smile
EDIT: nic podezřelého jsem neobjevil. Co ostatní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 8:40 am    Předmět: Citovat

Macu je možný řadit nějak kontakty podle příjmení? Smile nebo aspoň na to nějaká volba v nastaveni? protože často hledám kontakty stejně jak v seznamu kontaktů, tudíž podle příjmení Smile myslím ze by to bylo lepší Razz
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 9:56 am    Předmět: Citovat

Možné to samozřejmě je. Můj mobil ale řadí stejně jako Oskárek Smile Nicméně to jde nastavit (řadit podle jména / příjmení, zobrazit jméno+příjmení / příjmení+jméno).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 10:43 am    Předmět: Citovat

přesně Smile já mám nastavený řazení kontaktů v telefonu podle příjmení, ale oskarek nabízí jen dle jména Sad a to vždycky než najdu.. Very Happy
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 136, 137, 138  Další
Strana 46 z 138

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com