Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

upozornění na chyby
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mr1uke



Založen: 16.2.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 11:49 pm    Předmět: upozornění na chyby Citovat

Ahoj, ozývám se již podruhé, tentokrát toho ale napíšu více Smile určitě bych chtěl poděkovat za skvělou aplikaci, používám ji už minimálně rok a ušetřil jsem díky ní již spoustu peněz, ale čím více ji používám jako hlavní SMS aplikaci, tím více mě "štve" několik drobností, pokusím se je zde tedy sepsat. Pro upřesnění vlastním telefon Samsung Galaxy S3 mini (I8190) se vždy nejnovějším CM11.0 (KitKat). Operátora mám T-Mobile.

1. již dříve zmíněný nefunkční příjem MMS zpráv. nepodařilo se mi MMS zprávu nikdy na Androidu 4.4.2 přijmout. výpis z logu jsem již zde uváděl. příjem MMS je funkční u jiné aplikace. http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?t=4219&sid=ad361a48a4d328942bb2e1c807c41e37

2. při odeslání MMS zprávy zdarma se část zprávy na začátku opakuje. je to vidět na screenu zde: http://tinypic.com/r/34hvqdx/8 .. pokud se to opakuje z důvodu, že se jedná o předmět zprávy, raději bych jej zanechal prázdný.. Smile

3. i když mám na telefonu vypnuté vibrace, oskárek i přesto zavibruje při přijetí zprávy. v dřívějších verzích oskárka to nedělalo. lze to prosím udělat tak, že když vypnu vibrace, aby oskárek nevibroval?

4. odeslal jsem už tisíce zpráv, a už několikrát se mi stalo, že jsem prstem trefil zrovna to maličké místo nad, či pod tlačítkem "Odeslat". díky tomu se otevřel seznam kontaktů a to jsem nechtěl.. šlo by tomu prosím nějak zabránit? opravdu mě to někdy naštve, obzvlášť, když pospíchám.

5. osobně mám rád tmavá témata, a nelíbí se mi tedy moc nový vzhled horní a spodní lišty v konverzaci (ta světle šedá barva). šlo by prosím přidat do nastavení možnost zapnout světlý/tmavý vzhled? ta tmavější barva v dřívější verzi oskárka se mi líbila více. celkový tmavý/světlý vzhled se může pak uplatnit i na nastavení a další prvky.. Smile

6. když mám otevřenou konverzaci s někým a přijde mi od něj nová SMS zpráva, já ji tím pádem hned vidím. řekněme, že mu odepíšu, zavřu oskárka, ale mám stále nepřečtenou SMS zprávu. tudíž - šlo by prosím označit nově příchozí zprávu ihned jako přečtenou, pokud mám otevřenou konverzaci s člověkem, od kterého mi zpráva přišla..? pokud si totiž s někým píšu několik smsek za sebou, je velice nepraktické se stále přepínat zpět z konverzace, aby se daná smska "přečetla".. nemám a nechci mít zapnutou možnost "vyskakovací okno"

7. pokud by to šlo (věřím, že možná to je tak schválně), byl bych raději kdyby okno ohlašující odeslanou zprávu (tam kde je reklama), šlo zavřít androidovským tlačítkem "zpět".. Smile

tohle by byly hlavní věci, které bych opravdu rád viděl opravené/změněné v další verzi oskárka.. Smile případné další věcí jsou už jen spíš kosmetického rázu. jsem zvyklý používat verzi BETA, ale jestli opravíš výše zmíněné nedostatky, koupím si určitě i verzi PLUS, protože pak pro mě bude oskárek téměř už úplně dokonalý Smile jinak moc díky za Tvou dosavadní i budoucí práci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr1uke



Založen: 16.2.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 9:55 am    Předmět: Citovat

jo a úplně jsem zapomněl..

8. nefunguje mi automatické zapínaní dat, zde je výpis z logu:


09:46:36.235 CommDialogs$HttpThread.run(613) zacina...
09:46:36.236 Communication.createDataPairs(183) zacina...
09:46:36.238 AlarmReceiverDataSwitcher.isWifiConnected(164) vraci: false
09:46:36.240 AlarmReceiverDataSwitcher.waitForData(136) Zapinani DATA...
09:46:36.241 AlarmReceiverDataSwitcher.enableData(294) chyba u prepinani dat na enable=true: java.lang.NoSuchMethodException: setMobileDataEnabled [boolean]
09:46:36.343 AlarmReceiverDataSwitcher.isDataConnected(211) vraci: false
09:46:36.445 AlarmReceiverDataSwitcher.isDataConnected(211) vraci: false
09:46:36.547 AlarmReceiverDataSwitcher.isDataConnected(211) vraci: false
...
09:46:41.255 AlarmReceiverDataSwitcher.isDataConnected(211) vraci: false
09:46:41.361 AlarmReceiverDataSwitcher.isDataConnected(211) vraci: false
09:46:41.466 AlarmReceiverDataSwitcher.isDataConnected(211) vraci: false
09:46:41.468 AlarmReceiverDataSwitcher.waitForData(150) DATA connected=false
09:46:41.470 Communication.http(290) zacina...
09:46:41.473 Communication.http(291) uri = http://mobilecity.cz/oskarek/main.php
09:46:41.475 Communication.http(292) cookie = null
09:46:41.486 Communication.http(314) zacina httpclient.execute...
09:46:41.773 Communication.http(385) konci. err=-2
09:46:41.782 CommDialogs$HttpThread.run(734) konci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 10:40 am    Předmět: Citovat

Zde jsou moje odpovědi Smile

1. musím mít k dispozici telefon s KitKat, jinak to asi nerozchodím. (Update S4 mini se snad ale blíží...)

2. ano, je to nahrazení "předmětu", který aplikace zatím u odesílání nepodporuje. Bude opraveno.

3. to je důsledek jedné opravy, někomu nefungovala vibrace vůbec. Asi to dám ale do původního stavu.

4. s tím výhledově něco udělám.

5. časem určitě.

6. to taky nějak zkusím vyřešit.

7. šlo by to, ale určitě jen v PLUS verzi.

8. došlo ke změně API a požadovaní funkce již není k dipozici, resp. jsem ji zatím neobjevil.


Naposledy upravil mac dne ne březen 23, 2014 2:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mr1uke



Založen: 16.2.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 11:15 am    Předmět: Citovat

díky za odpověď, budu se těšit Smile

a ta 5.? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dušan



Založen: 17.10.2012
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 2:09 pm    Předmět: Citovat

Já se připojím.
Mám verzi plus
Tmavčí téma jak píše bych také bral, ale to není nic zásadního.
Ale k tomu že když mě přijde zpráva tak ji musím otevřít přez vestavěnou apku a pak teprve oskárka abych mohl odpovědět, když otevřu dříve oskárkem tak také zůstane ve vestavěném jako nepřečtená a ikona ze stavového žádku nezmizí (mám android ICS 4.0.4.). To mě docela štve, jinak je to skvělá aplikace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 2:46 pm    Předmět: Citovat

Jaký máš přesně mobil? Vypnul jsi ve "vestavěném" SMS správci upozornění na příchozí SMS?

mr1uke: body 5/6 jsem trochu pomíchal, ale už je to opraveno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dušan



Založen: 17.10.2012
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 3:02 pm    Předmět: Citovat

Jé díky, na to jsem nevzpoměl, měnil jsem nedávno romku a zapoměl jsem to vypnout. Už je to OK. Jinak mám SE Xperia Neo s rom EDT-2.
Oskárek je nejlepší aplikace na posílání SMS, jedna z mála za kterou se opravdu vyplatí zaplatit. Moc se těším až bude jednou tmavší schéma.
Dík moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr1uke



Založen: 16.2.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 5:03 pm    Předmět: Citovat

jo a ještě se mi stává někdy, že se mi neotevře oskárek, když v oznamovací liště kliknu na nově příchozí zprávu.. mrkni na to prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dušan



Založen: 17.10.2012
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2014 8:16 pm    Předmět: Citovat

Jo a za tu šestku bych byl také docela rád kdyby se dořešila. Také se mě stane že přijde zpráva do otevřené konverzace, tak musím také zpět a znova do zprávy a někdy se i tak stane že po příštím odemčení telefonu se ukáže že je tam ješťe nepřečtená, tak ji musím ještě jednou otevřít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2014 8:40 am    Předmět: Citovat

Tady je spíš otázka, jak konkrétně to vyřešit? SMS notifikovat a notifikaci hned smazat + zprávu označit jako přečtenou ale zobrazit jako nepřečtenou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hamman



Založen: 18.3.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 9:15 am    Předmět: Citovat

Kdyz jste u tech chyb.. psal jsem to jeste jinde, ale bez odpovedi - mam verzi PLUS a po updatu se mi pocty zprav v konverzaci zobrazuji podivne (napr 551+550+1), zajimal by me smysl a jestli je mozno toto vratit zpet na cely soucet (samozrejme ze je mozno, ale jestli to neni schvalne Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 11:49 am    Předmět: Citovat

Tak smysl je "počet příchozích + počet odchozích + počet konceptů"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dušan



Založen: 17.10.2012
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 3:16 pm    Předmět: Citovat

K těm příchozím zprávám. Možná by bylo dobré, pokud mám tu konverzaci otevřenou a přijde mě zpráva, aby třeba při ťuknutí na ni se označila jako přečtená. Teď se mě stává že i když couvnu zpět a vlezu do konverzase, tak se ta zpráva tváří jako nepřečtená. Pak také když odemikám obrazovku poprvé po odchodu z konverzace, tak mě ukazuje přijmutou zprávu, ale stačí to znova zamknout a už je to ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 11:46 am    Předmět: Citovat

Koukni o pár příspěvků výš, problém, resp. řešení pro novou SMS v aktuální konverzaci je potřeba přesně vyspecifikovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dušan



Založen: 17.10.2012
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 1:06 pm    Předmět: Citovat

Specifikovat, nevím co k tomu víc. Prostě když ta zpráva dorazí při otevřené konverzaci, tak aby na ni stačilo ťuknout v té konverzaci a ona se přebarvila jako přečtená komplet ( aby zmizela ze stavového řádku pokud to jde, změnila barvu jako přečtená, pak by se asi ani nezobrazovala v zamknuté obrazovce).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Další
Strana 1 z 54

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com