Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ANDROID verze - náměty a aktuální stav
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 136, 137, 138  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aldabubo



Založen: 21.10.2013
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 1:00 am    Předmět: Citovat

Bohužel verze z 23.6.2014 nelze stáhnout. Hlásí to chybu URL. Předchozí funguje bez problémů.

Návrh :
V nastavení jsou dvě položky, které mají chybnou vysvětlivku. Jedná se o parametry "Seznam konverzací" a "Seznam zpráv". Popisek je zavádějící, měl by vysvětlovat co se stane., když se zatrhne a on zatím vysvětluje co se stane po vypnutí. Už to spojení "po vypnuti" je zavádějící... po vypnutí čeho?... Aplikace, telefonu...? Stačilo by napsat "Ukazovat okno se seznamem konverzací" a "Zobrazovat zprávy pro aktuální kontakt". Je jasné, že pokud nebude zatrženo, nebude se ukazovat a zobrazovat Very Happy

Návrh 2: Šla by do barev bublin přidat žlutá? Nebo paletový výběr? Jsou tam barvy pro holky, jako růžová a lila (pro mě taky růžová, ale tmavší). Je to sice blbost, ale potěšilo by to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 5:53 am    Předmět: Citovat

Macu tak jsem vyzkoušel novou verzi oskarka beta a musím podotknout, že řádek pro psaní textu zprávy a po vypnutí počítadla je velmi úzký Sad kdybych měl větší prsty, tak se ani netrefim Very Happy.. celkově bych asi řádku přidal pár pixelů nahoře i dole Smile snad to tak nemam jen já...

viz.

_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aldabubo



Založen: 21.10.2013
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 8:55 am    Předmět: Citovat

Zdravím a děkuji za novou betu. Už se ji podařilo stáhnout. Bohužel jsem hned nasel chybu, nebo vlastnost? Mam Tmobile, takže jsem registrovaný, také jsem registrován na vodafoneparku. U o2 pouze free, tam mi ta registrace pořád nějak zlobila.
Ať nastavím automatickou bránu nebo ručně zvolím bránu, nelze odeslat v určitých případech dlouhou sms. Příklad: Napsal jsem dlouhou sms cca 3oo znaků. Příjemce má číslo 721xxxxxx. Mělo by to být o2,ale nevím to, protože jsem mu dlouho nebo ještě nikdy nepsal. Automatická brána předpokládá o2 a křičí, že zpráva je dlouhá. Ručně zvolím Tmobile s registrací, což jsem dosud takto používal a oskárek opět křičí, že zpráva je dlouhá. Nelze ji tak odeslat přes bránu vůbec nijak. Musím nakonec zvolit běžnou sms (což mě vyjde finančně stejně jako přes bránu Tmobile), ale nevím, jestli telefon příjemce správně zobrazí diakritiku, kterou mám pro běžné SMS zapnutou. Každopádně je to jiné, než to bylo. Přeregistrovávat #T asi funguje, ale když už mám sms rozepsanou , není v tom ten komfort, co bych očekával. Btw: to stejné mi udělalo číslo 608xxxxxx,které je přenesené k TMobilu a přes aut. bránu zase píše, že se mám zaregistrovat na Vodafone park, kde ovšem registraci mám. Protože vím, že číslo je u TMobilu, tak zvolím ručně Tmobile, ale opět křičí, že zpráva je dlouhá a mám se zaregistrovat. Po převedení funguje. Smysl v zapamatování brány takto nějak nevidím, když stejně musím číslo správně zaregistrovat pro automatickou bránu a v mém případě čísla o2 přes bránu neobsloužím vůbec (pouze jako klasickou sms) .... Potřebuji hlavně v zahraničí, kde klasické sms nepoužívám vůbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 10:15 am    Předmět: Citovat

brána mobilecity chce po mně kód Sad a když ho opisu odešle se SMS prostřednictvím úplně jiné brány Sad
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 10:31 am    Předmět: Citovat

Vezmu to postupně:

- stažení ze serveru nefungovalo kvůli chybě ve jménu souboru (opraveno)
- úzké pole zvětším
- barvy bublin promyslím, do nastavení se na řádek už další nevejde. Ideální by byla možnost nastavit libovolnou barvu.
- zmíněný text taky zreviduju Smile
- brány se opravdu nějak "pomíchaly", opravím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 1:45 pm    Předmět: Citovat

Opravy verze 6.09.00:

BETA 6.09.01 (24.6.2014)
- http://mobilecity.cz/oskarek/android/Oskarek_6_09_01_beta.apk
- odstraněn problém s odesláním přes jinou než vybranou bránu
- upravena velikost editačního pole v případě vypnutí počítadla znaků
- drobné úpravy textů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
frantel



Založen: 22.9.2009
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 3:06 pm    Předmět: GUI, menu, nastaveni Citovat

jen kosmetika Wink

uz nejakou dobu si rikam, ze musim upozornit na toto menu, ktere je po zobrazeni temer neviditelne







a jeste na tyto supsaky



s tema je problem nasledovny. kdyz se dostanu k takovemuto zobrazeni a chci se v nastaveni posunout dale, vzdycky si mistou posunuti obrazovky nahoru/dolu, zacnu menit nastaveni, tj. hejbat procenty. takze to musim vzdycky nastavit na nekolik pokusu na puvodni hodnotu a pak si najit nahore nabo dole na obrazovce kousek mista, za ktery to muzu chytit a posunout. chtelo by s tim neco udelat, ale nevim co, protoze nevim, jak jsou moznosti ... ale verim, ze to dobre dopadne Wink



p.s. jak sem vlozim obrazek, aby tady nedelal takovouhle obrovskou tapetu? pouzil jsem [img][/img] ...
_________________
Asus Zenfone Laser (ZE500KL) * Android v5.0.2 * non R00Ted * Vodafone

(Philips Fizz -> Sony CM-DX1000 -> Siemens S10 -> Sony J6 -> Siemens M65 -> Nokia N95 -> HTC Desire HD -> Asus Laser)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 8:26 am    Předmět: Citovat

To, co píšeš je způsobeno verzí Androidu. Aplikace na některých místech používá výchozí schema, kde jsou ale "natvrdo" použity bílé ikony.

I ty posuvníky se chovají na novějším Androidu jinak (lépe). Šlo by to řešit zobrazením posuvníku až po kliknutí na položku v nastavení.

Obrázky jsou ok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vospunt



Založen: 23.5.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 3:58 pm    Předmět: Citovat

já našel ještě jeden bug ... když přijde nová SMS tak v notifikační liště se mi občas zobrazí náhled sms tj odesílatel + kousek zprávy a občas vidím pouze null null ... v tomto případě po kliknutí se mi zpráva smaže a nepřečtu si ani od koho byla natož co chtěl (tohle se mi stalo dvakrát a mám za to když je telefon vytížen tak asi nestihne zprávu uložit přitom zpráva by měla být uložená a až potom se zobrazit v notifikační liště ....) no nevím snažím se najít příčinu co to dělá ale zkus se na to taky mrknout

teledon mám Prestigio 5400 duo a v tu chvíli co se mi to stalo jsem si přehrával video na YT a nabíjel telefon současně (nevím zdali to má vliv) připojen k internetu přes WiFi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hamman



Založen: 18.3.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 6:05 am    Předmět: Citovat

Dobry den,

chci jen upozornit, ze v nove verzi Plus, na Galaxy S3 a4.3 nefunguje funkce pro rozsviceni displeje.. pokud je nekde nejaky log, poslu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 1:21 pm    Předmět: Citovat

Spíš mě zajímají ostatní "okolní" nastavení. "Nefunguje" znamená co? (rozsvěcuje se pořád, nikdy, ... Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hamman



Založen: 18.3.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 1:26 pm    Předmět: Citovat

To znamena nikdy Very Happy.. ukladani brany ke kontaktum funguje.. zmena textoveho pole (alespon u me) je divna, text je prilis dole a na zacatku radku, 1-2px zleva by tomu nevadilo, aby blikajici | nesplyvala se zacatkem displeje Smile

Co dal tam je k vyzkouseni?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 1:54 pm    Předmět: Citovat

Ok, kouknu na to Smile
Jinak seznam novinek je stále zde: http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?t=3867
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hamman



Založen: 18.3.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 1:58 pm    Předmět: Citovat

Zbytek mi funguje, jen ted jak se da nastavit brana ke kazdemu kontaktu, tak jsem neprisel na to, jak nastavit uplne defaultni, tj chci vsem posilat pres vodafone park (krome tech, kde mam nastavene navic neco jineho).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fueller



Založen: 22.7.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 10:23 pm    Předmět: Automatické zapínání WIFI Citovat

Připadá mi, že se zapínala wifi, pokud byla vypnutá, o něco dříve, teď musím třeba i 3x odesílat SMS. Pozoruji to od období asi před dvěma aktual.
Nebo je to mým mobilem?
Dělá to na wifi jak doma, tak v zam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 136, 137, 138  Další
Strana 53 z 138

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com