Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Návrhy na nové funkce ...
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister88



Založen: 6.1.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 10:28 pm    Předmět: Návrhy na nové funkce ... Citovat

nevím, zda to tu není, jsem tu nový, tak mne neukamenujte, prosím...

1) možnost "vymazat text" u psaní zprávy - není to podle mne složité a ušetří to čas, než to mazat po znacích Wink
2) možnost nevkládat automaticky do psaní zprávy tu, kterou si prohlídnu v archivu odeslaných - tzn. nejaka volba "znovu odeslat" treba
3) archiv by bylo idealni, kdyby po vstupu do archivu odeslanych zprav, zobrazil jako prvni to posledni odeslanou, ne tu posledne prohlizenou Smile

co na to autor? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 11:13 pm    Předmět: Citovat

ad 1) také bych uvítal možnost vymazat celý text u psaní zprávy
ad 2) mě by se více líbilo, kdyby při kliknutí na zprávu v archivu se zobrazily detaily zprávy (to, co se nyní zobrazí při stisku "Volby - Detaily" - tzn. čas odeslání zprávy, adresát a text zprávy) a naopak vložení odeslané zprávy do editačního okna by mohlo být pod volbami (prostě prohození)
ad 3) aktuální funkčnost mi vyhovuje víc, než navrhovaná

[vycházím z funkčnosti verze 7.01.01 na telefonu Nokia E51, ale ono to asi bude všude přibližně stejné]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 11:18 pm    Předmět: Citovat

bobo napsal:
ad 1) také bych uvítal možnost vymazat celý text u psaní zprávy
ad 2) mě by se více líbilo, kdyby při kliknutí na zprávu v archivu se zobrazily detaily zprávy (to, co se nyní zobrazí při stisku "Volby - Detaily" - tzn. čas odeslání zprávy, adresát a text zprávy) a naopak vložení odeslané zprávy do editačního okna by mohlo být pod volbami (prostě prohození)
ad 3) aktuální funkčnost mi vyhovuje víc, než navrhovaná

[vycházím z funkčnosti verze 7.01.01 na telefonu Nokia E51, ale ono to asi bude všude přibližně stejné]


Přátelé nevím jak vám,ale já když chci napsat další zprávu tak dám zpět a pak napsat novou zprávu a text je smazanej tak nevím jestli to dělá jen mi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister88



Založen: 6.1.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 11:30 pm    Předmět: Citovat

bobo: máme stejný foun Smile
zdenda: zkus toto: zajed do archivu, otevri si nejakou zpravu, a pak dej psat zpravu. Budes tam mit tu z archivu Sad a kdyz jsem napsal treba 400 znaku do vodafonu .. mazaci tlacitko drzim hooodne dlouho Smile

ad 3) myslel jsem to tak, že se mi stavalo, že jsem se chtěl kouknout na poslední odeslanou, ale v archivu jsem měl označenou tu, na kterou jsem naposled koukal - třeba 20 od shora... = tak jsem musel jet nahoru abych našel poslední. Nevím, zda jsi mne předtím správně pochopil... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 11:35 pm    Předmět: Citovat

Lister88 napsal:
bobo: máme stejný foun Smile
zdenda: zkus toto: zajed do archivu, otevri si nejakou zpravu, a pak dej psat zpravu. Budes tam mit tu z archivu Sad a kdyz jsem napsal treba 400 znaku do vodafonu .. mazaci tlacitko drzim hooodne dlouho Smile

ad 3) myslel jsem to tak, že se mi stavalo, že jsem se chtěl kouknout na poslední odeslanou, ale v archivu jsem měl označenou tu, na kterou jsem naposled koukal - třeba 20 od shora... = tak jsem musel jet nahoru abych našel poslední. Nevím, zda jsi mne předtím správně pochopil... Smile


Jj taky mi to dělá,ale nekoukám si do arch.zpráviček tak že nemusím řešit mazáni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister88



Založen: 6.1.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 11:42 pm    Předmět: Citovat

jakoze se ti do archivu neukladaji zpravy? ... tak mi to prijde nekdy prakticke.. nevis, kdy to muzes potrebovat.. Sad .. jsem tu novy.. tak nevim, jak to tu na foru chodi, ale snad se autor ozve co nejdriv Smile .. zajima me jeho nazor Smile (i ostatnich uzivatelu... Smile )

jinak teda btw: moc chvalim program! Smile ... sice T-mobile to ma nejpomalejsi Sad ... ale za to program nemuze Sad(

jo a jeste by se hodilo:

4) když posilam na t-mobile pres free t-zones, tak pokud mam vic jak 160 znaku, kdyby to hodil primo programek, a ne az jako vysledek po opsani kodu Smile ... nekdy se rozjedu a nevsimnu si cisla nahore... Razz Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 11:58 pm    Předmět: Citovat

Lister88 napsal:
jakoze se ti do archivu neukladaji zpravy? ... tak mi to prijde nekdy prakticke.. nevis, kdy to muzes potrebovat.. Sad .. jsem tu novy.. tak nevim, jak to tu na foru chodi, ale snad se autor ozve co nejdriv Smile .. zajima me jeho nazor Smile (i ostatnich uzivatelu... Smile )

jinak teda btw: moc chvalim program! Smile ... sice T-mobile to ma nejpomalejsi Sad ... ale za to program nemuze Sad(

jo a jeste by se hodilo:

4) když posilam na t-mobile pres free t-zones, tak pokud mam vic jak 160 znaku, kdyby to hodil primo programek, a ne az jako vysledek po opsani kodu Smile ... nekdy se rozjedu a nevsimnu si cisla nahore... Razz Embarassed

Já jsem u t-mobile a tím registrovanej na t-zones a mohu psát zprávu dlouhou jak jen mi to oskarek dovoli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 11:26 pm    Předmět: Citovat

Lister88 napsal:
...
zkus toto: zajed do archivu, otevri si nejakou zpravu, a pak dej psat zpravu. Budes tam mit tu z archivu Sad a kdyz jsem napsal treba 400 znaku do vodafonu .. mazaci tlacitko drzim hooodne dlouho Smile
...

To už je snad rychlejší skočit do archivu a vlézt do nějaké kratší zprávy, nebo ještě lépe program uplně zavřít a zase otevřít, pak je pole pro psaní zprávy zase prázdné... Wink

Lister88 napsal:
...
ad 3) myslel jsem to tak, že se mi stavalo, že jsem se chtěl kouknout na poslední odeslanou, ale v archivu jsem měl označenou tu, na kterou jsem naposled koukal - třeba 20 od shora... = tak jsem musel jet nahoru abych našel poslední. Nevím, zda jsi mne předtím správně pochopil... Smile

Pochopil - i tak mi to vyhovuje spíš tak, jak to je - když třeba procházím a promazávám odeslané SMS a z jakéhokoliv důvodu vyskočím z archivu a pak se tam zase vrátím, můžu promazávat dál tam, kde jsem skončil..

Lister88 napsal:
...
4) když posilam na t-mobile pres free t-zones, tak pokud mam vic jak 160 znaku, kdyby to hodil primo programek, a ne az jako vysledek po opsani kodu Smile ... nekdy se rozjedu a nevsimnu si cisla nahore... Razz Embarassed

Taky by mi přišlo rozumnější, kdyby to hlídal rovnou program, ale vzhledem k tomu, že to používám jen přes wi-fi (u O2 bych jinak přišel bez datového tarifu na buben...), tak mi až tak nevadí případný datový přenos navíc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 9:00 am    Předmět: Citovat

K navrhovanym zmenam:
- Kontrola poctu znaku u odesilani pres t-zones free - s tim neco udelam
- automaticke vybrani (oznaceni) nejnovejsi zpravy v archivu (po ulozeni nove zpravy) - bude
- prehozeni vyber/detaily zpravy v archivu - asi ano
- volba "smazat celou zpravu" (u psani zpravy) - asi pridam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 9:53 am    Předmět: Citovat

Díky moc, moc si Vaší práce vážím. Oskárek je výborná aplikace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

Profily pro více odesílacích čísel. A abych při psaní zprávy viděl, z kterého čísla píšu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Rebbull-



Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 1:44 pm    Předmět: MMS Citovat

Tak mě napadlo. U T-mobile je možnost odeslání MMS z netu zdarma, tak by mě zajímalo, jestli by nějak šlo u Oskárka nahrát adresu obrázku z galerie a poté obrázek také odeslat.
V tomhle se nevyznám, tak ani nevím jestli by to vůbec šlo. Je to jen nápad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 2:12 pm    Předmět: Citovat

Asi by to slo. Ale vyplatilo by se to jen s datovym pausalem.
"Obrazek z galerie" - mas na mysli galerii v telefonu nebo nejakou knihovnu u T-Mobile? (ja ji tam tedy nevidim Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rebbull-



Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 3:45 pm    Předmět: Citovat

myslel jsem tím galerii v mobilu Wink

Poslední dobou už má celkem dost lidí internetový tarify, tak by to snad i ocenili i jiní než jen já Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rotacak



Založen: 14.1.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 10:46 pm    Předmět: Re: Citovat

Mohl bych mít takový dotaz? Ještě jsem tady žádný takový dotaz nezaznamenal. Oskarek je skvělá aplikace, používám ji na N6300 a na HTC TyTN II, ale přesto mi tam chybí jedna věc, a tou je, když má někdo přenesené číslo, zda by šlo při odesílání nastavit buď manuální vybrání operátora a nebo autodetekci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další
Strana 1 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com