Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SMS na O2 přez O2extra bránu ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 5:10 pm    Předmět: Citovat

Je to tak, po čase dochází k automatickému odhlášení Sad
Tu SMS autorizaci při přihlašování obhajovali sice v diskusi O2extra bezpečností, to ať mi ale pak pánové vysvětlí souběžně fungující bránu smsender - pro práci s ní je sice primárně určená speciální aplikace stáhnutelná z webu O2, ale má i svojí webovou verzi (http://smsender.cz.o2.com/web) a u ní je možné u přihlašování vypnout SMS autorizaci a přihlašovat se jen přes heslo... Nutno podotknout, že přes tuhle aplikaci jsou všechny SMS placené (dle ceníku za 1,90 Kč).
Dalšími zajímavými fakty je to, že brána O2extra je presmerovaná na doménu smsender a taky to, že ve statistikách smsenderu jsou odeslané SMS z brány O2extra...
To jenom dokládá naprostý chaos ve službách O2. Když nejsou schopni pořádně vyřešit webovou bránu, je jasné, že webové správy služeb se u O2 nedočkáme. Ale to už je OT.
_________________
Nokia E51
Oskárek Java verze 9.03.00 Beta1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 2:21 am    Předmět: Citovat

S tím automatickým odhlašováním je to naprd , a to by asi oskárek nedokázal neustále opakovat nějakou akci která by zamezila odhašování, nebo alespon napsat upozornění např. že dojde k odhlášení do 3 minut at napíšeš sms nebo budeš odhlášene nebo tam bude zvol akci(která zamezí) odhlášení něco takového.


Toto možné není macu ?
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michael.hartman



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

to si myslim, že je skutečně jednodušší to potvrzování pomocí mailů, jak to už psal mac.. každej kdo by chtěl by si u maca udělal email ve tvaru cislo@mobilecity.cz a tam by chodil ten kod a ke schránce by samozřejmě měla přístup serverová část oskárka.. záleží na macovi, jestli má nainstalovanej mail server, jak se mu do toho chce atd Wink
_________________
Skype: michael.hartman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 12:50 pm    Předmět: Citovat

michael.hartman napsal:
to si myslim, že je skutečně jednodušší to potvrzování pomocí mailů, jak to už psal mac.. každej kdo by chtěl by si u maca udělal email ve tvaru cislo@mobilecity.cz a tam by chodil ten kod a ke schránce by samozřejmě měla přístup serverová část oskárka.. záleží na macovi, jestli má nainstalovanej mail server, jak se mu do toho chce atd Wink


Já jsem PRO a simkarty mohu poskytnout kdo nemá, mám jich kotel Smile
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vmonkey



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 5:48 am    Předmět: Citovat

Jestli to něčemu pomůže....tak já sem taky PRO:-).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 4:48 pm    Předmět: Citovat

I já jsem pro Cool
_________________
Nokia E51
Oskárek Java verze 9.03.00 Beta1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 11:48 pm    Předmět: Citovat

No táák macu Very Happy Very Happy Budeme všichni moc hodní na tebe a pošlem kačky na účet Very Happy
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2010 8:54 am    Předmět: Citovat

No, pratele, ukecavat umite Smile Coz takhle presmerovat sve snahy na O2, aby ten prapodivny zpusob prihlasovani zrusil? Velmi by to zjednodusilo situaci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2010 9:25 am    Předmět: Citovat

Souhlasím plně s autorem! To přihlašování je blbé i bez toho, aniž bychom to potřebovali přímo pro Oskárka. Nějaké kódy na mobil jako bychom byli v internetovém bankovnictví. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2010 10:18 am    Předmět: Citovat

No Mac má samozřejmě pravdu...
Protože za trochu snahy nic nedáme, vložil jsem do diskuse na O2extra příspěvek s touto tematikou (protože jsem tam nenašel možnost založit nové vlákno, šoupnul jsem to do vlákna O2extra park). Dovolil jsem si použít Pavlošovo přirovnání k internetovému bankovnictví. Když by měl někdo chuť, může diskusi přiživit, aby to vypadalo, že to vadí hodně lidem Smile
Zároveň jsem ve stejném duchu napsal dotaz do kontaktního formuláře O2extra - Napište nám.
_________________
Nokia E51
Oskárek Java verze 9.03.00 Beta1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

bobo napsal:

Zároveň jsem ve stejném duchu napsal dotaz do kontaktního formuláře O2extra - Napište nám.


To jsem zvědav zda ti odpoví , já pochybuji Cool
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

Odpověděli do diskuse (http://www.o2extra.cz/jnp/events/sport/snowboarding/Snowboarding-Extra-Park/discussion/index.html?op=view_posts&topic_id=55) Confused :

O2 Extra tým
20.04.2010 09:29:02
Dobrý den, děkujeme za připomínku. Tento způsob přihlášení byl zvolen právě pro jeho komfortnost, bezpečnost a dalších připravovaných vylepšení na úrovni portálů TO2. Momentálně připravujeme úpravu zasílaného OTP kódu, který by měl být jednodušší. Uživatelská volba úrovně zabezpečení se neplánuje. Děkujeme za pochopení


Takže na téhle straně zatím asi neuspějeme. Ale mimochodem nikdo z vás tam nepřidal žádný další příspěvek, proč by se kvůli jednomu nespokojenci namáhali (na druhou stranu si nedělám iluze, že kdyby tam bylo 5 nespokojenců, tak že s tím něco udělají... Crying or Very sad )
_________________
Nokia E51
Oskárek Java verze 9.03.00 Beta1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 12:38 am    Předmět: Citovat

bobo napsal:
Odpověděli do diskuse (http://www.o2extra.cz/jnp/events/sport/snowboarding/Snowboarding-Extra-Park/discussion/index.html?op=view_posts&topic_id=55) Confused :

O2 Extra tým
20.04.2010 09:29:02
Dobrý den, děkujeme za připomínku. Tento způsob přihlášení byl zvolen právě pro jeho komfortnost, bezpečnost a dalších připravovaných vylepšení na úrovni portálů TO2. Momentálně připravujeme úpravu zasílaného OTP kódu, který by měl být jednodušší. Uživatelská volba úrovně zabezpečení se neplánuje. Děkujeme za pochopení


Takže na téhle straně zatím asi neuspějeme. Ale mimochodem nikdo z vás tam nepřidal žádný další příspěvek, proč by se kvůli jednomu nespokojenci namáhali (na druhou stranu si nedělám iluze, že kdyby tam bylo 5 nespokojenců, tak že s tím něco udělají... Crying or Very sad )


Ono O2 vůbec nedělá nic pro spokojenost jejich klientů . Takže dle mne tudy cesta nevede Smile
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 334373

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2021 6:14 pm    Předmět: Citovat

Пинс105.7CHAPBettGrooОсипкритRichSideKakeБогдчитаКотиJess1794СодеWallAtlaСтреBrazRiguГригMarg
RafaХелеСодеКузьОктяЛифшAlfrOxidNGOSXVIIFritIntrволнJohnкнигMicrДедюAmosХитрWynoИталPatrMcBa
ФутоCellВасиSonaLycrРЕПОлекцAlagНурбHarrНикиMcBaEnchгазоШестmattJonaЖивоMariWindOconтолксерт
ВавикраеГордXVIIFritучитDalyЦУ13XVIIБараFuxiSwarXXVIМерзJuliFuxiКалидемоинстRusiELEGZoneRobe
СильZoneЖелуStevKrzyBachChetФлорZoneчита(189рабоЛевкПерввремупра03-0напиSweeИррл02-1причDisn
ZoneпласвремGlobИзобTaDeZigmHotpобезMistкарннеблPETE4903пласКитаупак9111STARSTARодно(СбоJazz
тексрамксборсоздLittискуязыкЕрофWindSookмодеBoscBrauhappAdulЭльтЛитРwwwdPardЛитРСафрКрюкДемо
ЛитРЛитРBarlавтоКречКапуСобоИллюЛюблРешеЗахаАрхиГераTruebravFortАЛеб(ВедСюизIDSFStuaAreaBaby
ГамаУшакСолгКрасодобOrigкандЛипсJefffranФатеSundГригСокоChriEnglStonВитлГолуPeteHeikGlobGlob
GlobпобеStarДешедетьЛаврАспирукоХлопгазеСтепГалииграtuchkasМоровозр
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 334373

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2021 3:59 am    Předmět: Citovat

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com