Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

WWW VERZE (IPHONE, OPERA, FIREFOX, MSIE, ...)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michael.hartman



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 10:46 am    Předmět: Citovat

btw: ty velikosti formu urcujes asi napevno počtem pixelu vid? Nechces to delat poměrově? Už třeba na tube s rozlisenim 640 x 360 je to docela maly.. zas na druhou stranu chapu ze na telefonech s mensim rozlisenim to bude tak akorat...
_________________
Skype: michael.hartman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

Myslim, ze velikost je dana tim textovym polem (textarea). Ale vsimnul jsem si, ze napr. na mych Windows mobile je to pole mensi, nez by melo byt.

V tomto smeru vitam jakekoli napady na vylepseni. Jednim z moznych reseni by bylo udelat nekolik "graficky profilu" (iPhone, Win CE, ...) a uzivatel by si vybral. Vyber by sel delat i na strane serveru podle toho, jak by se browser hlasil. Nebo vic vyuzit javaskriptu a velikosti prizpusobovat automaticky.

Rychla volba - je v planu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michael.hartman



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 1:22 pm    Předmět: Citovat

jj to je ono.. na graficke profily bych se asi vykaslal.. musel bys to delat nekolikrat pro ruzne browsery a treba by jsi nevychytal vsechno nebo by se telefon spatně identifikoval atd... spis bych to delal fakt pomerove.. presne si to už nepamatuju, webovky jsem psal naposled asi 3 roky zpatky ale myslim že v php (nebo mozna prave js.. uz fakt nevim) se normalne ty velikosti daj nadefinovat bud pomoci pevnyho poctu pixelu a nebo prave poctem procent.. cili by jsi treba dal ze ten hlavni text area bude mit 90% širky screenu atd.. proste misto rows 5, cols 20 nebo kolik tam je by se to urcovalo samo podle rozliseni.. jo a jeste drobnost.. align bych dal na stred, ne do prava Wink ale to je jednom detail.. Smile

rychla volba - rad slyšim a velmi vitam Smile
_________________
Skype: michael.hartman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 12:44 pm    Předmět: Citovat

Nová testovací verze webového Oskárka je výborná. Sice nemám důvod jí používat z telefonu (tam mi v pohodě funguje Java), ale musím se přiznat, že jí sem tam používám pro odesílání z PC - je to nejrychlejší Very Happy
Hlavně jsem rád za adresář a počítadlo znaků. A změna hesla a možnost promazání archivu taky není k zahození.
Jenom mi chvíli trvalo, než jsem přišel v adresáři na to, jaký mám zadat pro jednotlivé operátory znak - musel jsem si pomoct Java Oskárkem a jeho adresářem zaslaným na mail. Pro ostatní tedy 1 = T-Mobile, 2 = O2 a 3 = Vodafone. Ono to ale asi není nutné - po prvním úspěšném odeslání zprávy na dané číslo se zřejmě operátor doplní sám, jako v Java Oskárkovi, nebo ne?
A když už z jakéhokoliv důvodu otevřu webovou verzi na mobilu, tak souhlasím s tím, že šířku formuláře by bylo ideální přizpůsobit šířce okna. Jen se potom obávám, že při použití na PC to bude dost divné Confused
_________________
Nokia E51
Oskárek Java verze 9.03.00 Beta1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michael.hartman



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 10:14 pm    Předmět: Citovat

taky to neni primarne urcene na pc ale na telefon ale souhlasim ze i na pc vyuziti ma.. Vidim zhruba dve cesty.. Definovat maximalni rozmery a nebo udelat dve verze weboveho oskarka.. S tim ze kazda by treba mela treba i jinou domenu., napr. Pc.mobilecity.cz a m.mobilecity.cz..
_________________
Skype: michael.hartman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 9:13 am    Předmět: Citovat

bobo napsal:

Jenom mi chvíli trvalo, než jsem přišel v adresáři na to, jaký mám zadat pro jednotlivé operátory znak - musel jsem si pomoct Java Oskárkem a jeho adresářem zaslaným na mail. Pro ostatní tedy 1 = T-Mobile, 2 = O2 a 3 = Vodafone. Ono to ale asi není nutné - po prvním úspěšném odeslání zprávy na dané číslo se zřejmě operátor doplní sám, jako v Java Oskárkovi, nebo ne?


Zatim ne, ale v planu to samozrejme je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 8:13 pm    Předmět: Citovat

michael.hartman napsal:
taky to neni primarne urcene na pc ale na telefon ale souhlasim ze i na pc vyuziti ma.. Vidim zhruba dve cesty.. Definovat maximalni rozmery a nebo udelat dve verze weboveho oskarka.. S tim ze kazda by treba mela treba i jinou domenu., napr. Pc.mobilecity.cz a m.mobilecity.cz..

To je pravda, že to není primárně určené pro PC, ale na druhou stranu není lepší webová brána, než tato. Načítá se bleskurychle, můžu si vybrat bránu jakou chci, žádné zbytečně přeplácané stránky, kde pro samou reklamu není vidět, kam se píše text a navíc není nutno se přihlašovat ani při odesílání přes Vodafonepark a T-zones (při využití stálého přihlášení). Takže ideál i pro PC.
Jinak obě řešení šířky formuláře jak píšeš jsou dobrá, takže záleží, co je jednodušší pro autora (kterému si neodpustím zase průběžně poděkovat Smile)
_________________
Nokia E51
Oskárek Java verze 9.03.00 Beta1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qrspot



Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 138

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 1:57 pm    Předmět: Citovat

Testovací verze web oskarka se mi líbí, vše krásně funguje, adresář je skvělý.
_________________
Samsung Galaxy Mini, android 2.2.1
Multipad Prestigio 7070c, android 2.4.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michael.hartman



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

bobo napsal:
michael.hartman napsal:
taky to neni primarne urcene na pc ale na telefon ale souhlasim ze i na pc vyuziti ma.. Vidim zhruba dve cesty.. Definovat maximalni rozmery a nebo udelat dve verze weboveho oskarka.. S tim ze kazda by treba mela treba i jinou domenu., napr. Pc.mobilecity.cz a m.mobilecity.cz..

To je pravda, že to není primárně určené pro PC, ale na druhou stranu není lepší webová brána, než tato. Načítá se bleskurychle, můžu si vybrat bránu jakou chci, žádné zbytečně přeplácané stránky, kde pro samou reklamu není vidět, kam se píše text a navíc není nutno se přihlašovat ani při odesílání přes Vodafonepark a T-zones (při využití stálého přihlášení). Takže ideál i pro PC.
Jinak obě řešení šířky formuláře jak píšeš jsou dobrá, takže záleží, co je jednodušší pro autora (kterému si neodpustím zase průběžně poděkovat Smile)


Nelze nesouhlasit Wink
_________________
Skype: michael.hartman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vmonkey



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 2:16 pm    Předmět: Citovat

Nebylo by možné přidat do webové verze počítadlo znaků a komprimaci textu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 4:46 pm    Předmět: Citovat

Pocitadlo znaku tam je (zatim ale jen u test.mobilecity.cz)
Komprimaci promyslim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tujda



Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 9:18 pm    Předmět: zvetseni historie odeslanych zprav ve www verzi Citovat

Ahoj. Lze prosim zvetsit historii odeslanych zprav ve www verzi?? Vidim jen poslednich 31 odeslanych zprav... Confused Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 9:21 am    Předmět: Citovat

Limit je zatim 30 (31 Smile ) Diskovy prostor je omezen. Uvidime, jak rychle/pomalu bude ubyvat a limit pripadne upravim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tujda



Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 9:34 am    Předmět: limit 30 Citovat

mac napsal:
Limit je zatim 30 (31 Smile ) Diskovy prostor je omezen. Uvidime, jak rychle/pomalu bude ubyvat a limit pripadne upravim.


30 je fakt malo... Co by ti pomohlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 8:50 am    Předmět: Citovat

Financni podpora Smile Za vetsi diskovy je potreba zaplatit. Zatim to problem neni, ale urcite by uzivatele vice rozlobilo pozdejsi snizeni limitu.

Ale produmam, mozna by slo archiv komprimovat, cimz by se mohlo usetrit cca 30% mista.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Další
Strana 2 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com