Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nová brána O2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 12:38 pm    Předmět: Citovat

Kdy si myslíte že oskárek s zaimplementovanou o2 bránou by měl vyjít ? Díky za předčasné info Laughing
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

Pavloš napsal:
Ano, Lovo má přesnou pravdu, tak jak napsal již dríve! Cool Volba háčků a čárek v nastavení Oskárka by nebyla vůbec špatná, někdo to třeba, jako zrovna Ty Lovo, i využije. Já ovšem preferuji 160 znaků a bez háčků a čárek. Tak hlavně aby to pak nebylo implicitně nastavené jen na odesílání s háčkama, to bych nerad. Wink
Přesná pravda - zajímavé spojení. Wink Ono to odesilateli může být tak nějak jedno, jak to odešle, důležité je to především pro příjemce. V Oskárku půjde předpokládám napsat třeba sedm set znaků, další činnost, tedy rozdělení na sedmdesátiznakové fragmenty s diakritikou, případně na stošedesátiznakové fragmenty bez diakritiky, je záležitostí serveru. Vzhledem k tomu, že neveřejná O2 brána chodí úplně jinak než veřejná, tedy žádné každodenní večerní zasekávání, neodeslání, neodezva, atd., a naopak všechny fragmenty přijdou během vteřin, není důvod neumožnit příjemcům čtení zpráv v češtině. Nic to nestojí, pro odesílatele s tím nejsou spojené žádné 'vícepráce' a funguje to naprosto skvěle. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 11:23 pm    Předmět: Citovat

To jo Lovo, ale zase na druhou stranu bude mit tak příjemce text "nasekaný" na několik SMSek a toho jsme se přeci chtěli nějak zbavit tím, že je možné využít onu bránu s regitrací, nebo je to jinak? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 5:00 pm    Předmět: Citovat

Rozsekané to bude mít v každém případě, nechodí to vcelku jako u Vodafonu, je to jen otázka velikosti částí. Wink Myslím, že jsme se především chtěli vyhnout katastrofální nefunkčnosti bývalé Eurotel sms brány, a to jak na straně odesílání, tak na straně příjmu. V tom osobně vidím nejdůležitější krok vpřed. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

No to asi jo, ale když je to nasekané na 60, či 70 znaků, tak to je pak pěkně nepříjemný pro toho příjemce podle mého názoru.. Cool Ale nevím, já nemám naštěstí kyslíky, ale všeobecně nemám rád, když mi chodí moc zpráv (dělených) a ne vcelku. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 10:45 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s Pavlošem. Pro příjemce (i já jsem příjemcem u O2) je dle mého názoru daleko pohodlnější, když přijde zpráva bez diakritiky, ale vcelku, než s diakritikou, ale ve 2-3 dílech.
_________________
Nokia E51
Oskárek Java verze 9.03.00 Beta1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
twingo



Založen: 17.5.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 10:58 pm    Předmět: Citovat

No dobře, pokud je to technicky možné, tak ať je tam možnost: s diakritikou nebo bez. U Nokií je v SMS nastavení, plná nebo omezená podpora kodování znaků. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 4:07 am    Předmět: Citovat

Snažím se vám říct, chlapci, že zpráva stejně vcelku nepřijde, není to Vodafone park. Rozdíl je pouze v počtu částí. Osobně jako příjemce preferuju diakritiku na úkor zmenšení velikosti každé části oproti zmenšení počtu částí na úkor diakritiky, ale někdo to může mít radši obráceně. Je to otázka umění číst; předpokládám, že většina z nás chodila do české základky, ale jak už řečeno, ideální je možnost výběru. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Jak od koho vcelku nepřijde Smile Já se v převážné většině zpráv vejdu do 160 znaků (zatímco do 60 ani do 70 ne), takže z nové registrované brány ode mě prostě SMSky chodí vcelku (protože nepoužívám diakritiku).
Je to o individuálních preferencích a potřebách. Možnost volby v nastavení = ideální řešení.
_________________
Nokia E51
Oskárek Java verze 9.03.00 Beta1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
twingo



Založen: 17.5.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: so červenec 24, 2010 4:06 pm    Předmět: Citovat

Ještě je rozdíl mezi 1188 a O2 extra. Na obou jsem registrován. Z první dojde dělená a z čísla 9996210. Ale z 02 extra dojde nedělená a jakoby z mého tel.čísla. To je sice super, ale před každým odesláním se musíte přihlásit kodem, který vám dojde SMSkou, nebo mailem, pokaždý jiný! Navíc je tam 10 SMS na týden.Nedovedu si představit jak by se toto dalo použít v Oskárkovi Rolling Eyes

Naposledy upravil twingo dne so červenec 24, 2010 7:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: so červenec 24, 2010 6:27 pm    Předmět: Citovat

A proto se to taky v Oskárkovi nepoužívá a používat nebude. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 1:43 am    Předmět: Citovat

To Twingo: V tom případě Ty ale musíš být zákazník O2. Jelikož já jako "cizinec" mám taky jen 10 zpráv na týden, ale SMSky od tama když pošlu někomu na O2, tak také dojdou pod nějakým divným číslem s několika devítkama.. tak nevím. Každopádně Lovo má pravdu.. ten jejich O2extrakt se díky tomu přihlašování používat u Oskárka nebude a možná i dobře.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dolik



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 3:11 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat, jestli já s vodafone číslem se můžu registrovat na 1188.cz a posílat nedělené zprávy po 60 znacích, když jsem si nechala poslat novou verzi Oskárka???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 8:10 am    Předmět: Citovat

Ano, muzes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 334376

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2021 5:09 pm    Předmět: Citovat

кото620.4ReprBettIntrJuliBobbБараJohn(190ЛениEcliдатиКузнNX10ТыняAnesDrinSCP-TescхороChilArma
БелоотстпостоблаStiv(190MaryназаПетеPatrдругВитаКопыClauCharPatrLouiLeviNeutПервElseAccaLove
LewiHaydFabiсертkillРазмStepNikiмузеКороTangТхорLycrElegXVIIRoxyOsirELEGsizeSelaWataОщепавто
автоЛахуСемеXVIIRajnDonaсюрпSeikпрееУкраASAS2110AnaiStevБрошGHOSZoneХопкHarrLAPIБеляZonediam
FinaZoneПечамузыRobeАлекTimoпазлHappПальminiСодеМакспрорМихаHistаспиJohnBessИшимэнерSchwфаку
ZoneиероживопродпараRohnMielHansРудиRaceFoamMicrКитаgleiАлек1832XVIISTARМУССMAZDсредTextRock
WitcкистNDFEиздеязыкRuthправWindизмеEnglштамVitePhilсертMonAчелоXVIIЛитРЛитРциркRang3316педа
wwwcStanЛивиЕфреобозHaruДуваИзраЛапиактеБерзЧеботеатНазаКрегDesiведулентконсEmmaCredапревосп
ПогоФилиСергиздаFabiCaraЛениБрагавтоDiamПавлперсXVIIБереWindКоваParaНикиНекрИллюМихепродпрод
продродиGeliВороEvenАнтоАверStopхудоНасоШалаЛощиLiketuchkasАнторазн
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com