Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Oskárek BETA - Android verze z 26.2.2012 - OTESTUJTE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 106, 107, 108  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 10:03 pm    Předmět: Citovat

Jak to vypadá s další verzí na vyzkoušení?
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 8:10 am    Předmět: Citovat

tomicak napsal:
... Při používání navigace autě, prostě z ničeho nic vyskočí hláška "Omlouváme se, aplikace Oskárek sms plus byla neočekávaně ukončena..."...


Opravdu "z ničeho nic" nebo po příchodu SMS?

Jinak další verze trochu odpočívá, nicméně studuji dokumentaci k Androidu, což velmi prospěje stabilitě programu (objevil jsem tak už několik "koncepčních" chyb Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
apwbb



Založen: 8.3.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:45 pm    Předmět: Z ničeho nic Citovat

Verze 4 beta 2 na samsung galaxy s, andr. 2.3.4

Při příchozí sms mám upozornění od oskárka, přestože je v nastavení vyplé. To ale jen občas, častěji totiž aplikace spadne.

A „z ničeho nic” – opravdu, telefon leží na stole, dvakrát zavibruje, tak se podívám a hláška, že oskárek ukončen. A nepřišla mi sms, opravdu ne, koukal jsem se a nejsem deb.l.

Tato verze ale při tom samovolném ukončování nesmaže uložená hesla a nastavení. Tak snad jen, aby nehlásila smsky (protože mi teď telf. hlásí jednu sms dvakrát za sebou) a je to super.

Já používám oskárka snad už od r. 07 v java verzi, nestačil jsem hledět, co vše umí verze pro android.

Jsem velký pisálek, takže mi ušetříte asi 10 tisíc ročně, pane stvořiteli.
DĚKUJI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomicak



Založen: 2.10.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2011 9:12 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
tomicak napsal:
... Při používání navigace autě, prostě z ničeho nic vyskočí hláška "Omlouváme se, aplikace Oskárek sms plus byla neočekávaně ukončena..."...


Opravdu "z ničeho nic" nebo po příchodu SMS?

Jinak další verze trochu odpočívá, nicméně studuji dokumentaci k Androidu, což velmi prospěje stabilitě programu (objevil jsem tak už několik "koncepčních" chyb Smile )


Naprosto z ničeho nic, žádná sms nepřijde a prostě spadne. Potvrdim ok, navigace se po chvíli znovu rozjede a třeba za minutu znova ta stejná hláška a všechno se opakuje znovu. Pak se třeba nic podobnýho nestane několik hodin. Prostě jak se tomu chce asi... Very Happy
_________________
HTC Wildfire, Android 2.2, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Firestone



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 5:51 pm    Předmět: Citovat

Tak mne pro zmenu nejde poslat ani zprava Sad Muzu poslat pouze jiz poslanemu kontaktu, ale kdyz dam vybrat noveho, tak to slitne.
Jestli muzu pomoci nejakym logem, tak poprosim o navod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 2:57 pm    Předmět: Citovat

Získání logu je jednoduché, stačí nainstalovat např. program CatLog. Když pak dojde k chybě stačí CatLog spustit a log se objeví. Pak ho lze buď přímo poslat e-mailem nebo uložit a poslat později.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
l11b7



Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 8:01 pm    Předmět: Citovat

To ze pada vime.Mohu-li - mam navrh na zlepseni. Dost mi chybi history log odeslanych SMS. Ja presel z WM Oskarka, tam to bylo a BYLO to super.Diky. ( Netreba nic vymyslet,dnes se vse kopiruje..vse uz je na Oskarka vymysleno Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
walkercz



Založen: 2.5.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 2:20 pm    Předmět: Citovat

Drobná chybka v designu

X10 mini pro landscape mod

pri odesílání na tmobile je ciselny kod prilis velky nevejde se na obrazovku spolu s polickem pro opisovani kodu v minule verzi (tuším 3) bylo vse ok
_________________
SGS
MIUI MintBerry Edition 2.1.20 -> XBean 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 6:02 pm    Předmět: Citovat

Kdy se dočkáme konečně nové verze která nebude konečně padat? A neptám se poprvý tak prosím o odpověď. Osobně používám předposlední verzi, ta poslední byla u mě ještě horší. Jinak je program super, jeden z malá kterej sem platil a nemusel by zrovna padat... Dík za vyjádření.
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
walkercz



Založen: 2.5.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 11:24 pm    Předmět: Citovat

jeste jedna drobnost ktera zneprijemnuje pouzivani

prichozi sms zustava oznacena jako neprectena (mala cervena jednicka) i kdyz popup okno se zpravou zrusim tlacitkem zpet

chtelo by to nejak automaticky oznacit jako prectene diky, jinak app obcas pada ale uz to neni takovy problem jako ve verzi 3 hlavne k vuli tem udajum ktere uz se nemazou
_________________
SGS
MIUI MintBerry Edition 2.1.20 -> XBean 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 4:00 pm    Předmět: Citovat

Příčinu padání jsem už zjistil, teď "jen" implementovat opravu.

S tím popup oknem to je myšleno jinak: ukazují se tam nepřečtené zprávy a jako přečtené se označí (tedy z okna zmizí) až když se na ně postupně klikne. Ale netvrdím, že to je finální řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
S.hort.Y



Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 10:12 pm    Předmět: Citovat

Jak funguje lišta s kompresí, smajlikama apod.? Rád bych ji měl pořád skrytou, což většinou je, ale občas se mi zobrazí.. Nepřišel jsem na pravidlo kdy se tak děje (pádem to není)..
A další chyba- U kontaktu máš rozepsanou zprávu, jdeš někam jinam (např. zpět na přehled zpráv), vrátíš se ke kontaktu, textové pole je prázdné, ale vytvořil se koncept. Tak klikneš na koncept. Do editboxu se vloží původní text a potom dáš tlačítko zpět => aplikace spadne..
Jinak poslední beta (4.00.00 plus beta2) je podstatně stabilnější než verze z Marketu, nezapomíná nastavení, takže bych doporučoval provést aktualizaci na Market.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger MSN Messenger
losermike



Založen: 30.5.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 4:50 am    Předmět: Citovat

Na mwm SGS s Juweho 5.3 ROM funguje beta 2 po dni pouzivani zatim bez problemu a to pouzivam dalsi dva SMS managery. Takze dobea prace, jen tak dal..uvital bych nastaveni velikosti fontu na mem tel. je moc maly.. Nejdw to prozatim aspon editaci nejakeho souboru? tesim se na ostrou verzi, mam zakoupeny plus Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dawe



Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 11:40 am    Předmět: Citovat

Včera jsem zakoupil plus verzi, nejdřív se mi moc líbila. Ale neustále padá. V recenzích na marektu jsem se dočetl něco o verzi 4 a že nepadá tak jsem si ji zde stáhnul v betě 2. Jestli padá to zatím nevím ale na příchozí sms v 50% případů zobrazí není žádná zpráva a okno tam zůstává i po klepnutí, musí se vyskočit tlačítkem zpět nebo home. Po odeslání sms se odeslaná nezařadí ihned do konverzace ale musí se vyskočit a znovu naskočit. Bude někdy nová testovací či finální verze? Ale abych jen nehanil, jinak to vypadá a i takto to bude jistě použitelné. Oceňuji vývoj aplikace a jsem ochotný i něco málo zaplatit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 12:46 pm    Předmět: Citovat

Testovací verzi bych mohl vypustit třeba o víkendu Smile

O problémech samozřejmě vím, dochází k ním v případech, že Android potřebuje paměť a tak ukončí "část" Oskárka. A tyto případy se trochu hůře testují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 106, 107, 108  Další
Strana 2 z 108

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com