Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozastavení brány mobilecity.cz
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drakJBC



Založen: 6.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 8:08 pm    Předmět: Pozastavení brány mobilecity.cz Citovat

Prosím o info k pozastavení Vaší brány. Bude opět funkční, třeba i za nějaký paušální poplatek?? Děkuji DK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 9:47 pm    Předmět: Citovat

VF mi prostě zablokoval všechny služby, včetně neomezených SMS. Blokace by měla skončit 10.9. ale v případě dalšího zablokování to už bude trvale. Takže musím vymyslet, jak snížit počty odeslaných SMS, například jak navrhuješ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drakJBC



Založen: 6.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 10:21 am    Předmět: re Citovat

Ja osobne odeslu pres Tvoji branu max. 10 sms denne,vetsinu dni ani to ne... Ale asi jsou taci, kteri se ridi heslem Z ciziho krev netece Sad(.... Dekuju moc za oskarka. Pokud by byla chut a energie i na nejaky to volani treba konkurujici odoriku (u nich volani za cca 1,20Kc), bylo by to fajn a rad Te podporim. Vzdyt nejakej zajimavej pausal,kterej nenabidne zadnej operator by taky nebyl k zahozeni....Dan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karfiol



Založen: 3.6.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 3:55 pm    Předmět: Citovat

No třeba já jich napsal i pár desítek denně, je to mnohem pohodlnější než se s někým bavit na messengeru...sám pamatuju, že jsem žačal nadávat při tom 20-sms omezení, a teď mě karma vytrestala že to nejde vůbec...pokud to lidi jako já přehlcovali, omlouvám se...opravdu jsem netušil, že to může škodit Evil or Very Mad .... snad se to dá brzo do pořádku a já radši sms omezím, je to zatím nejpohodlnější způsob jaký jsem kdy objevil Smile ... pokud by se opravdu nastavil paušální poplatek a já mohl dále posílat takové kvanta sms, jsem klidně ochotný i pár desítek korun měsíčně platit Very Happy

dále samozdřejmě děkuji autorovi za poskytnutí této možnosti, horší je, že s nadsázkou jsem na to už mnohem víc zvyklý než na všechny sociální sítě dohromady Very Happy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 11:08 am    Předmět: DOTAZ Citovat

jsi zlatý !!! konečně to faká. ale stejně nechápu ty brány: http://www.smsgo.cz/ nebo: http://sms.488.cz/ a nebo http://www.poslat.cz/sms a poslední taková brána: http://www.sosatko.cz/sms-zdarma/ tyto brány fungují úplně stejně jako ta tvoje, a je nebloknou jak to ? asi mají ňjákou dohodu s Vodafonem, nebo fakt nevím. kámoška má virtuála a dost si píšeme. takže další omezení by bylo pro mě katastrofální !!! a ten Vodafone už mě s tímto začíná s... poptám se dalších poskytovatelů telekomunikačních služeb jestli by nenabídli opravdu neomezené sms. strašně chci mackovi pomoct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 11:52 am    Předmět: Citovat

No, odesílání sice jede, ale než se situace vyjasní, tak jsem nastavil dost přísný limit.
Problémem je objem, to co pošlou zmíněné brány za měsíc, stihne Oskárek za půl dne Smile
Dohoda s VF je možná jen na komerční bázi, tedy placené SMS. Cenu zjistím, ale tipuju řádově 50hal/SMS:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 12:23 pm    Předmět: ODPOVĚĎ Citovat

tak už obvolávám různé operátory i virtuáli, ale zatím nic vhodného jsem nenašel. všechno to má ňjáký limit. a máš ič ? nebo ne. a do jaké ceny by jsi šel ? abych věděl jestli mám zjišťovat i firemní paušály.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 12:56 pm    Předmět: ODPOVĚĎ Citovat

už jsem zjistil i ty firemní paušály, ale žádný tarif neumožňuje odesílat takové množství jaké se denně pošle přes Oskárka. no, aspoň jsem to zkusil. ale napadla mě ještě jedna poslední možnost, protože ty 2 sms za den je fakt na nic !!! co kdyby se po každé sms odeslané přes bránu Mobilecity zobrazovala reklama na kterou by odesílatel musel klepnout pro odeslání. tím by se ty sms zaplatili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 1:21 pm    Předmět: Citovat

To bohužel odporuje podmínkám google...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 2:41 pm    Předmět: ODPOVĚĎ Citovat

to snad ne. tak budu muset do virtuálů používat bránu: http://www.smsgo.cz/ jinak si do virtuálů zdarma ani neškrknu. není to sice moc pohodlné, ale pořád lepší než 2 sms denně. doufám že tě něco brzy napadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lachty



Založen: 30.3.2013
Příspěvky: 12
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 12:02 am    Předmět: Citovat

Neslo by to nastavit na 1 sms za hodinu? To by melo stacit, aby VF si nestezoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 8:26 am    Předmět: Citovat

Fakt ne Smile I za současného stavu hrozba blokace stále trvá Crying or Very sad
(předtím to byla 1 SMS za 2.5h a jak to dopadlo...)
Možná by ale šlo nastavit např. 15 SMS/týden a záleželo by na uživatelích, jak s tím naloží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 3:38 pm    Předmět: karma2 Citovat

tak to už by bylo lepší to co mi psal mac. že ti kteří mají placenou verzi Oskárka tak budou mít víc smsek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drakJBC



Založen: 6.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 12:04 pm    Předmět: re Citovat

Zdravim.Pokud by to pomohlo,co platit měsíčně třeba nějakou tu desítku korun mesicne pro registrované jak už jsem navrhoval,určitě by nás bylo hodně a paušál operatorovi bychom zaplatili hravě.Dejte vědět...Dan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: po září 22, 2014 12:29 pm    Předmět: Citovat

Obávám se, že i tento "model" odporuje podmínkám VF. Zkusím ještě zahledat v "komerční sféře".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com