Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Placená ANDROID verze - Oskárek PLUS
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 9:04 am    Předmět: Placená ANDROID verze - Oskárek PLUS Citovat

Na Androidmarket jsem umístil placenou verzi aplikace - Oskárek SMS Plus. Je tak možno konkrétně vyjádřit svůj vděk Smile
Aktualizace budou zdarma.

Skrblíci Wink však nemusí smutnit, placenou verzi lze stáhnout i zdarma z tohoto odkazu:
http://mobilecity.cz/oskarek/android/OskarekPlus_3_00_02.apk
Smile




Naposledy upravil mac dne čt květen 12, 2011 9:01 pm, celkově upraveno 6 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomicak



Založen: 2.10.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 10:39 pm    Předmět: zakoupení funguje Citovat

Před chvílí jsem na android marketu zakoupil svojí první placenou aplikaci, kterou je právě Oskárek SMS Plus. Všechno jelo bez problémů, zaplatil sem kartou, stáhlo se a nainstalovalo. Díky za práci na zlepšování aplikace! Je tady jedna nejasnost ale. Když se podivám v bance na výpis transakcí tak tam je jedna transakce na částku 17,48,-Kč a o minutu pozdějc je tam na částku 12,23,- Kč. Nevíte někdo co znamená ta první částka? Cena aplikace byla uvedená a na potvrzovacim mailu je 0,5 Euro, tj těch 12,23,- Ale co ta částka 17,48,- ? Je to nic, ale spíš pro pořádek, jde to autorovi aplikace nebo co sem to zaplatil? Nemůže to bejt nějakej poplatek za registraci platební karty do těchhle služeb, když se jednalo o první platbu?
_________________
HTC Wildfire, Android 2.2, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 6:31 am    Předmět: Citovat

Autor dostane z castky 0.5e (z cca 12Kc) 70%, tedy 0.35e (cca asi 8Kc). Kupujicimu se uctuje uvedena cena, tedy 0.5e, nic vic.

Tech 17Kc je videt i v tvem google checkout uctu? Nekoupil jsi jeste neco jineho? 17.48Kc je presne $1 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skopix



Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 7:48 am    Předmět: nelze na marketu najit Citovat

ahoj, super aplikace, mam ji uz par dnu koupenou a vse je v poho, dnes sem ale flashnul na froyo, a ejhle, v marketu mi to nenajde na vyraz oskarek vubec nic? Sad je to chyba u me nebo na marketu?? nevis?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomicak



Založen: 2.10.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 9:10 am    Předmět: platba, okno pro psaní Citovat

No právě že v tom checkout účtu mám jen tu platbu oskárka sms plus. Tam je normálně uvedený info jak má bejt, že to stálo 0,5 eura, ale žádnej další nákup tam právě nemám... Jo a nevim jestli to dělá všem, ale na mym wildfire se s poslední verzí při spuštění oskárka hned objeví klávesnice. Což není úplně na škodu, ale na rozdíl od předchozích verzí mě ta klávesnice překryje textový okno takže nevidim co píšu. Teprve když dám zpět, tim pádem klávesnice zmizí, a klepnu do textovýho pole, tak mě klávesnice vyskočí a textový okno se správně posune nahoru. Nebylo by možný implementovat možnost do nastavení, aby ta klávesnice při spuštění nevyskakovala? Nebo aby to fungovalo jako u předchozí verze? Díky za info a práci na zlepšování!
_________________
HTC Wildfire, Android 2.2, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 9:17 am    Předmět: Re: nelze na marketu najit Citovat

skopix napsal:
ahoj, super aplikace, mam ji uz par dnu koupenou a vse je v poho, dnes sem ale flashnul na froyo, a ejhle, v marketu mi to nenajde na vyraz oskarek vubec nic? Sad je to chyba u me nebo na marketu?? nevis?


Lze vyhledávat i pomocí slov "mobilecity", "cz.mobilecity", "sms zdarma" apod. A možná zkus ne/použít diakritiku ("Oskárek"/ "oskarek").
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 9:21 am    Předmět: Re: platba, okno pro psaní Citovat

tomicak napsal:
No právě že v tom checkout účtu mám jen tu platbu oskárka sms plus. Tam je normálně uvedený info jak má bejt, že to stálo 0,5 eura, ale žádnej další nákup tam právě nemám... Jo a nevim jestli to dělá všem, ale na mym wildfire se s poslední verzí při spuštění oskárka hned objeví klávesnice. Což není úplně na škodu, ale na rozdíl od předchozích verzí mě ta klávesnice překryje textový okno takže nevidim co píšu. Teprve když dám zpět, tim pádem klávesnice zmizí, a klepnu do textovýho pole, tak mě klávesnice vyskočí a textový okno se správně posune nahoru. Nebylo by možný implementovat možnost do nastavení, aby ta klávesnice při spuštění nevyskakovala? Nebo aby to fungovalo jako u předchozí verze? Díky za info a práci na zlepšování!


Pak bych doporučil kouknout na výpis účtu a podle udajů v něm se informovat u banky nebo googlu.

S klávesnicí něco udělám... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skopix



Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 11:15 am    Předmět: Citovat

to mac: ok, díky, zadal sem mobilecity a uz ho znova stahuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaslav



Založen: 1.10.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 3:42 pm    Předmět: Citovat

Je možné pořídít si placenou verzi jinak,než plat.kartou?Např.placenou sms (kreditem)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 5:44 pm    Předmět: Citovat

Androidmarket umožňuje v ČR platit za aplikace pouze prostřednictvím služby google-checkout. Funguje to tak, že googlu svěříte číslo své platební karty a on si strává příslušné částky, podobně jako prodejce při platbě v obchodech.

To, zda googlu svoji kartu svěřit si musí rozhodout každý sám. Já osobně v tom nevidím větší nebezpečí, než při běžném nakupování pomocí karty. Navíc banky nabízejí tzv. virtuální platební karty určené pro internetové platby.

Nyní k dotazu. Ano, mohl bych udělat další verzi, která by měla vlastnosti PLUS verze až po vložení nějakého registračního kódu. Pak by přicházela v úvahu platba převodem na účet. Teoreticky i kreditem (přes premium SMS), tam mi ovšem trochu vadí že z částky obdržím cca 25%. Další problémek je s androidmarketem, který takovéto platby ve svých podmínkách nedoporučuje (i když to tak autoři občas dělají).

Vše tedy závisí na zájmu uživatelů, zájemci jsou zatím 2 Smile
Jinak pokud mě někdo o verzi PLUS hezky požádá, tak mu ji zašlu i zdarma Smile, takováto verze však asi nepůjde aktualizovat přes market.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skopix



Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:12 am    Předmět: nefunguje na MIUI Rom Citovat

ahoj, opet mam problémek Very Happy nainstaloval sem port miui rom (brutalne rychlá romka puvodne pro desire a n1) ale ted pokazde kdyz pustim oskarka tak vse v poho, jen kdyz vyberu kontak tak oskarek spadne a muzu dat jen force close, je to chyba u me (v ROMce) nebo to muze byt oskarkem? Wink


//btw. zadarmo bych ji nikomu neposilal, je levná, a kdyz si clovek veme ze i pri nejnizsi cene sms se mu to vrati, tak myslim ze neni treba nekomu darovat... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:31 am    Předmět: Citovat

Hodil by se tzv. "stack trace", tj. seznam funkci, ktere, ktere se provadely pred vyskytem chyby. Android to nejak umi reportovat, jen nevim jak Sad A taky se daji nainstalovat nejake pomocne nastroje, ktere taky chybu lepe identifikuji. Verim, ze znalci poradi a ja zkusim tez zahledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skopix



Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:45 am    Předmět: Citovat

ok, tak sem dal report, a v polozce crash mi to pise toto:

exceptons class name
java.lang.NullPointerException

Source file
ContentResolver.java

source class
android.content.ContentResolver

source method
acquireProvider

Line number
727

stack trace se otevre samostatna stranka s moc textem Very Happy a tam j o java.lang.RuntimeException: Failure delivering result ResultInfo....


mozna budes chtit asi tohle ze??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
striiicek1



Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 3:10 pm    Předmět: dotaz Citovat

Rad bych si klidne koupil oskarka, ale chybi mi tam jedina vec, a to po stisknuti menu aby se dal vlozit smajlik, to sem tam proste nenasel.

Mam HTC G1 a po stisknuti menu jsou jen dve moznosti a to info o programu a nastaveni... takze tak.

Diky za reakce vyrobce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 5:11 pm    Předmět: Citovat

Smajlici jsou nekdy soucasti virtualni klavesnice (treba u SE X10 mini Smile ), nicmene pokud je zajem, mohu pridat i smajliky pres tlacitko nebo menu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Další
Strana 1 z 60

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com