Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SMS BRÁNA O2 v provozu !
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 78, 79, 80  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
one1



Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 1:51 am    Předmět: SMS BRÁNA O2 v provozu ! Citovat

U operatora O2 již dali dohromady SMS BRANU dohromady Very Happy
Tentokrat ale na jinem webu než O2 EXTRA Very Happy
Již jsem tuhle nformaci věděl s předstihem.
Pokud se přesuneš na web MOJE O2 : https://MOJE.O2.cz musiš se přihlásit nebo registrovat.
Poté najdete SMS bránu jako odkaz pro další přihlášení na webu O2 SMS SENDER zde : http://tinyurl.com/8wp3tco ( zkrátil jsem URL adresu )
Zde se přihlásíš a můžeš posílat SMS a MMS ZDARMA do sitě O2.
Navic jsem si všiml ze byl navýšen počet SMS a MMS zadara až 50 !
Mozna by se stimto mohlo už něco provést s odesíláním přes OSKARKA Laughing
Jen drobna informace ! Laughing
Tahle SMS brána po rekonstrukci je již pouze pro zákazníky operátora O2 Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 6:15 pm    Předmět: Citovat

Padesát zpráv denně? Docela velké omezení. Jak kdysi za Oskara. Nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
one1



Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 11:41 pm    Předmět: Citovat

Porad lepsi alespon 50 zprav do O2 nez to bylo jako predtim z O2 EXTRA.
Nekdo tam mel do site O2 20 SMS nebo MMS tydne zadara a nekdo jen 10 SMS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pojdmebojovat



Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 10:24 am    Předmět: Citovat

Musim Vas vyvest z omylu!

SMS jsou omezeny na 50 KS za mesic, ktere
jsou
zdarma, pote zpoplatneny.

MMS jsou standartne placeny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 10:07 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Chlapci, chlapci! Pak tedy nechápu, proč se sem takové nesmysly vůbec píšou. Že si Telefónica v laboratorních podmínkách zkouší experimentovat na krysách, je čistě jejich hra, s Oskárkem to nemá nic společného. Fakt mi nepomůže jedna zpráva denně vcelku, a zbytek po e-mailech, klidně zkousnu o jednu e-mailovou zprávu denně víc. Pro toto téma škoda slov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ropman



Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 8:34 pm    Předmět: SMSender na MojeO2 Citovat

myslím, že 50 SMS zdarma na jednoho operátora za měsíc není zas tak málo (nepíšu moc a spíše na jiné operátory) a v mnoha případech je i cena placené SMS 1,20 Kč po překročení limitu nižší, než je běžně na předplacenkách. Jako hlavní oficiální číslo mám O2, když píšu občas kamarádovi, tak je mi jedno, že vidí, že je to z netu a podivně rozdělené. Občas ale potřebuju poslat i víc "oficiální" SMS, kde se tento způsob jaksi použít nehodí. Takže zbývá buď standardní dražší, nebo když mám zrovna puštěné PC tak z moje O2. Takže kdyby se to s rozumnou námahou dalo do Oskárka zapracovat, byl bych pro.
Ale předpokládám by byl problém s dvojím přihlašováním, kdy si asi SMSender čte nějakou Cookie či co, že je uživatel přihlášen a pak umí posílat zdarma. Bez přihlášení do MojeO2 to umí taky, ale jen placeně za 1,20Kč. I taková cena ale mnoha uživatelům vyhovuje, např. přes Voocall posílají uživatelé SMS za 1Kč, přestože je jejich doručení často nejisté a navíc nejsou ani s identifikací jejich mobilního čísla.

Navíc je v Oskárku zapracovaná např. sms.sluzba.cz, která umí jen placené SMS s cenou asi 0,94Kč. Když těch prvních 50 SMS zdarma někomu nebude stačit, tak i kdyby poslal dalších 100 SMS v měsíci do O2 jako placené, je za těch 150 SMS na jednotkové ceně 0,80 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 1:14 am    Předmět: Citovat

No to není. Wink Musí ještě připočíst cenu dat, což je tak padesátka. Případně využít datový paušál, v jehož rámci jsou data zdarma. Jenže v tom případě má i zprávy do O2 zdarma a nějaká sranda s nepoužitelnou bránou, která umí jednu zprávu denně, ho přestane zajímat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ropman



Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 8:50 am    Předmět: Citovat

Nerozumím co myslíš tím "Musí ještě připočíst cenu dat, což je tak padesátka." ?
Mě stojí (zatím) SMS přes oskárka většinou 3kb=0,18Kč. Pokud použiju datovou kartu TM za 200 Kč s účtováním 0,40Kč/1MB, dostan se skoro do neměřitelných částek (ještě se musí vyjasnit nějaké podmínky té karty, např. jak je to s bonusovým kreditem).
Takže pokud by si to Oskárek ošéfoval, bude mě těch 50 SMS stát 00 nic. Nemyslím, že každý uživatel Oskárka rozešle denně 100 SMS na všechny strany. Já třeba někdy nic a pak zas píšu víc a využiju to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 12:02 pm    Předmět: Citovat

Chtěl jsem tím říct, že u sto padesáti zpráv po osmdesáti haléřích, které jsou v příkladu nahoře, je chyba v neplacení dat. Pokud budou placena instantně, je potřeba připočíst cirka třicet haléřů na zprávu, tedy pětačtyřicet korun ke sto dvaceti. Anebo zvolit variantu (když už stejně platím sto šedesát pět korun měsíčně za zprávy a zároveň musím mít O2 kartu, aby mi fungovala jedna webová zpráva denně do O2) při které zaplatím čtyřicet korun týdně za neomezená data, u nichž jsou ale zprávy do O2 zdarma. Třetí cesta ztrácí logiku. Navíc pokud někdo pošle jednu či dvě zprávy denně do O2, vážně nemusí řešit, kterou cestou je zpráva doručena. To je důležité pouze při větších objemech, které ale použití O2 sms brány vylučuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ropman



Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 1:14 pm    Předmět: Citovat

nevím kde bereš 0,30haléřů, mě stojí kratší zpráva 0,12Kč, trochu delší 0,18Kč. A s tou datovou kartou skoro nic. Navíc plno lidí má net v mobilu tak jak tak a ne jen kvůli Oskárkovi, nemůžeš to rozpočítávat jen na Oskárka. Takže ty počty jsou jinak, ale on si to každý snad umí spočítat sám.

50 SMS zdarma při běžné ceně někde od 1,90 do možná 3,50 udělá úsporu od 95Kč. Je to malá pravidelná měsíční úspora?

Ale už se nebudu přít a budu řešit podstatnější věci. Stejně ta implementace nebude možná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 9:57 pm    Předmět: Citovat

Změnou sms e-mailu na web sms přes O2 extra se žádné úspory nedocílí, nelze na tom spočítat nic speciálního.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ropman



Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 11:07 pm    Předmět: Citovat

chjo Lovo, neměl jsem nikdy problém s tvými názory, ale teď si vždy vybereš jen to co se ti hodí.
Nikdo tu nemluví o porovnání ÚSPORY SMS email oproti MojeO2 (ne O2 Extra).
Tam je prvních 50 SMS stejně tak zdarma jako když je odešlu přes SMS mail.
Ale výhodou je to, že je to 50 PLNOHODNOTNÝCH SMS, které můžu poslat i oficiálně třeba panu řediteli, kdežto SMS mail jen kamarádovi co ví o co jde.

Takže úsporu lze porovnávat MojeO2 versus SMS služba, která je jako jediná možnost zasílání PLNOHODNOTNÝCH SMS z Oskárka zpoplatněná a tedy se šetří cena za prvních 50 PLNOHODNOTNÝCH SMS.

ok? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
one1



Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 1:27 am    Předmět: Citovat

Jeste drobna pripominka k odesilani SMS pres SMSENDER !
Pokud nekdo chce odesilat SMS ZDARMA do O2 musi se nejdrive prihlasit do webu MOJEO2.cz Potom jeste do aplikace mobilni sms brány SMSENDER.
Pokud se dotycny neprihlasi pres MOJEO2 ale primo do SMSENDER jsou vsechny odeslane SMS zpoplatneny podle jejich ceniku O2 !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 9:56 am    Předmět: Citovat

Pan ředitel neumí číst? Very Happy No tě bůh, to se pak nelze divit, že to ve státě vypadá tak, jak to vypadá. Jestli jsou na tom ostatní ředitelé stejně, tak se z toho jen tak nevyhrabem. Wink Neberu si z toho, co se mi hodí, naopak upozorňuju na nesmyslnost jedné zprávy denně zdarma a nastiňuju řešení pro ty, co z psychických důvodů nezvládají sms e-mail. V rámci internetu v mobilu od Telefóniky jsou zprávy do O2 zdarma. To považuju za funkční řešení, zatímco jednu web sms denně rozhodně nikoli. To si z vás Telefónica prostě jen dělá srandu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ropman



Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

vyhráls, končím, jsi lepší. Plať si těch 40 Kč týdně za net i když třeba ten týden jej vůbec nepoužiješ a žádnou SMS nebudu mít potřebu odeslat.

Mluvíme evidentně každý o něčem jiném a najít společnou řeč by chtělo víc ochoty. Z tvého pohledu je 50 SMS zdarma měsíčně málo, z mého ne, to je asi zásadní problém.
jak říkám, jsi lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 78, 79, 80  Další
Strana 1 z 80

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com