Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

vodafone park
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirka



Založen: 25.7.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 11:48 pm    Předmět: vodafone park Citovat

Tak sem se bohuzel dozvedel,ze nam zrusi Vodafone park i s sms branou a to bez nahrady od 1.5.2017 Tak ze to vypada na uplne zruseni posilani sms zdarma do Vodafonu. Velka skoda. Muzem jen doufat ze by s nima nejak mohly hnout negativni ohlasy zakazniku,ale sance asi mala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
raduzek



Založen: 19.11.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 10:02 pm    Předmět: Re: vodafone park Citovat

Jirka napsal:
Tak sem se bohuzel dozvedel,ze nam zrusi Vodafone park i s sms branou a to bez nahrady od 1.5.2017 Tak ze to vypada na uplne zruseni posilani sms zdarma do Vodafonu. Velka skoda. Muzem jen doufat ze by s nima nejak mohly hnout negativni ohlasy zakazniku,ale sance asi mala.


Je to opravdu tak, prý to používá hrozně málo lidí, tvrdí Vodafone Evil or Very Mad
Každopádně mě napadají tyto varianty, ovšem je otázka kolik by to dalo autorovi práce:
1) Pokud správně chápu, Vodafone (zatím) neruší službu e-mail do sms. Pak jedině buď do seznamu, nebo interně v aplikaci přiřadit (svým) číslům mobilní e-mailovou adresu, na kterou by Oskárek posílal. Ano, je to řešitelné i e-mailovým klientem. Ale tady by mohlo jít o databázi podobnou tomu, jako Oskárek eviduje, u kterého operátora je číslo, jen by k číslu byl přiřazen ještě e-mail.
2) Dodělat Oskárku nějakou přidanou funkci jednoduchého messengera (typu WhatsUp). Samozřejmě pak musí mít příjemce stejnou aplikaci a data a dostáváme se už někam jinam.

Ovšem obávám se, že pokud to Vodafone pod tlakem zákazníků nezachová, nic jiného asi nezbyde. A to jsme se těšili, jak třetí operátor zamíchá trhem a když kupoval Oskara tak se všude tvrdilo, že kam vlezl Vodafone, stáhl k sobě spoustu zákazníků skvělými nabídkami Confused

Jsou ale sami proti sobě, často na tyhle bezplatné sms lidi odpovídají i z non-flat tarifů za neuvěřitelných 1,50 Kč! A to jsme prosím v roce 2017, když u nás začal Eurotel a Paegas prodávat první telefony, tak stála sms korunu a to byl zlomek provozu, co je nyní. Tak nevím, ale něco tady trochu smrdí. Snad jen doufat, že to ta proklínaná EU nějak zreguluje, když ČTU to přijde normální.

No nic, tak nás dotlačí do messengerů a nebudou mít vůbec nic, dobře jim tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 8:36 am    Předmět: Citovat

Nojo, jednou to skončit muselo... Rolling Eyes
Negativní ohlasy zákazníků je asi zajímat nebudou, protože Oskárek porušoval jejich pravidla, i když byl tolerován.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2017 6:34 pm    Předmět: KONEC ODESÍLÁNÍ DO VODAFONE Citovat

ani nebudu popisovat jak mě to nas...!!! musel bych být sprostý, protože tímto mě dotlačili k paušálu, a to se nedoplatím. problém je v tom, že píšu velké množství esemesek, tak mi zbývá neomezený paušál. fakt super. napadá mě jedna možnost. propojit Oskárka z bránou: http://gosmsgo.cz/ a nastavit aby se brána používala jen pro Vodafone a každý by mohl odeslat do Vodafone 100 esemesek, aby se brána nepřetěžovala. co ty na to macku ? šlo by to ? a nebo už máš jiné řešení. prosím odepiš, ať vím jestli mám jít do paušálu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 3:14 pm    Předmět: Citovat

Myslel jsem si, že je to zlý vtip! Že toto zruší, když nyní a jim používání této brány - vzhledem k jistě velkému používání neomezených tarifů na SMS, by jim to zase až tak vadit nemuselo.. Sad ach jo, od Oskara bych to tedy nečekal, asi tak jako s naší vládou.. To už snad jen od O2. Ale tohle né, bude nějaké řešení MACu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 10:23 pm    Předmět: Citovat

MACu, plánuje se prosím nějak ten Vodafone park nahradit??
Tedy prozatím asi např.i tím, že bude android aktualizace, že se vymaže z nabídky ta brána Vodafone, mám vcelku problém s tím, že mi to vždy napíše, že park byl zrušen a pak teprve nabídku poslat běžnou zprávu. Vymazal jsem z aplikace přihlašovací údaje, ale stále se to asi pokouší přihlásit tam, přestože bych raději nějak nastavil, aby to tedy posílal Oskarek přes placené zprávy.., díky za pochopení..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
volani.webnode.cz



Založen: 24.7.2012
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 9:52 pm    Předmět: Citovat

Myslím že by bylo zajímavé přesvědčit co nejvíce uživatelů vodafone, aby si registrovali SMS e-mail ve tvaru: telefoníčíslo@vodafonemail.cz a udělat databázy na internetu kterou by mohl využívat oskárek ale jiné aplikace a e-mail klienti. Nějaký sdílený adresář a možností přidávat a ověřovat kontakty.
Když se pošle na neexistující mail SMS tak to vrátí chybovou hlášku. Samozřejmě to neřeší problém toho že někdo může registrovat cizí číslo.
Také bychom mohli psát na vodafone aby auotmaticky nastavil takto všem adresy e-mailu by default a umožnil jeho deaktivaci či změnu uživatelem.

Také je asi na čase abych si sehnal chytrý telefon a přestal používat SMTP server operátora pro SMS maily a jabber a využíval v maxilámlně možné míře aplikaci pro volání a psaní.

Možná by také stálo udělat XMPP server který bude vytvářet účty ve tvaru mobilního čísla a ověřovat jeho pravost a umožní prohledávat kontakty z telefonních adresářů.

Také by bylo fajn implementovat telefononí čísla do tox.chat ..
Ale ty telefony mají také svoje mouchy.. viz: http://www.volani.tk/soukromi-a-bezpecnost/

Já mám doménu vodafonepark.tk třeba by se dala využít na ten adresář kontaktů pro vodafonemail.cz.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 2:59 pm    Předmět: MOJE ŘEŠENÍ Citovat

já jsem to vyřešil tak, že jsem přešel k O2. tam jsem si aktivoval tarif: Na!výběr kde je za dobití 100 sms zdarma na 30 dní do všech sítí. nevím jestli mi to bude stačit, ale za to můžu psát zdarma i do virtuálů, a to Oskárek neumí. na víc je dobré i to, že příjemce vždy vidí mé číslo, a muže mi hned odpovědět. akorát si budu muset každých 30 dní dobíjet 200 KČ, abych měl sms zdarma na pořád. ale to není taková hrůza. ale taky se může stát, že O2 zruší tarif: Na!výběr a budu mít po esemeskách. pak už zbývá jen neomezený paušál. ale do toho se mi zatím nějak nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: po červen 26, 2017 12:21 pm    Předmět: Citovat

tak a mám po ftákách. O2 ruší tarif: Na!výběr sms, a tak přecházím zpět k Mobil cz. pokud chci psát do Vodafone, tak musím používat placenou bránu: Sms služba. štve mě to !!! ale co nadělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 10:13 am    Předmět: Citovat

Bude prosím nějaké řešení na Oskárku, prosím?? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kenor4



Založen: 4.6.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 7:53 am    Předmět: esemes.cz Citovat

Napadlo mě, což kdyby Oskárek posílal na Vodafone přes https://www.esemes.cz. Vypadá zatím celkem spolehlivě. Sice jen 160 znaků, ale lepší než nic. Co na to autor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 7:06 am    Předmět: Citovat

Vím, že Mac už Oskárku moc času nevěnuje, ale zajímalo by mě, jestli by bylo těžké vrátit oskárkovi funkci posílaní mailů která byla běžná v Java verzi. Lidi, co napíšou esemesku a teprve pak si uvědomí, že adresát je pod vodafone, by tak mohli kliknutím na "odeslat jako email" posílat zprávu registrovaným uživatelům bez nutnosti otvírat email client androidu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2017 7:20 am    Předmět: Citovat

No bylo by skutečně skvělé, pokud by se ten Vodafone podařil vyřešit a to už jakkoliv,.. takhle je to nyní vážně dosti nevyhovující.. :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2017 7:41 am    Předmět: Citovat

Dobrý den, prosím. Je ještě nějaká naděje na řešení problému se zasíláním na Vodafone? Nebo je věc již plně odevzdána osudu bez možnosti nějakého případného řešení? Confused Díky mmoc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cakoceag874



Založen: 9.6.2021
Příspěvky: 604
Bydliště: new york

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2021 7:57 pm    Předmět: Citovat

Nike Sneakers For Men
Pandora Bracelets Clearance
Ultraboost
Nike Outlet Store Online
Nike Cyber Monday Deals 2020
New Nike Shoes 2019
Nike Air Zoom Pulse
Nike Air Max 270 Womens
Pandora Necklace Women
Pandora
Nike Clearance
Christian Louboutin Shoes
Nike Outlet
Adidas Ultra Boost
Air Force One Nike
Nike Clearance
Air Force 1
Louboutin
Lebrons Shoes
Ferragamo Shoes
Christian Louboutin
Nike Zoom Winflo 5
Yeezy Boost 350
Nike Running Shoes
New Nike Shoes
Nike Lebron 17 Low
Nike Air Force Ones
Nike Lebron 16
Red Bottom Shoes
Pandora Charms
Nike Factory
Pandora Rings
Ferragamo
Nike Shoes
Nike Factory Outlet
Pandora Jewelry Official Site
Nike Presto
Christian Louboutin Shoes
Red Bottom Heels
Adidas Yeezy Boost 350
Nike Outlet Store
Jordan Retro
Yeezy
Air Jordans
Nike Air Uptempo
Christian Louboutin Outlet
Air Max 720
Nike Factory Store
Nike Outlet
Jordan Retro 11
Asics
Mens Nike Shoes
Christian Louboutin Shoes
Louboutin Shoes
Cheap Nike
Nike Shoes
Nike Shoes For Men
Nike Outlet Store Online
Christian Louboutin Outlet
Sneakers Website
NMD R1
Christian Louboutin Shoes Outlet
Nike M2k Tekno
Nike Outlet Store
Valentino
Nike Air Max 2019
Nike Sneakers
Adidas Sneakers
Pandora Sale
Pandora Rings
Kyrie Irving Shoes
Nike Shoes For Women
Louboutin Shoes
Nike Air Max 98
Nike Basketball Shoes
Nike Air Max 720
Air Jordan Sneakers
Yeezy Boost
Nike Outlet
New Air Max 2019
Pandora Necklace
Jordan 11 Blue
Christian Louboutin
Nike Basketball Shoes
Nike Cortez Women
Nike Outlet Store
Pandora Jewelry
Yeezy
Golden Goose
Pandora Charms
Pandora Rings
Yeezy
Red Bottoms
Nike Air Max 270
Lebron James Sneakers
Pandora Canada
Nike Mags
Nike Sneakers
Nike Air Force 1
Yeezy 500 Blush
Pandora Bracelets For Women
Nike Outlet
Kids Jordan Shoes
Nike Shoes 2019
Jordan 13 Retro
Nike Huarache Men
NMD
Pandora Outlet
Vans
Fjallraven Kanken
Louboutin shoes
Jordan Shoes
New Shoes
Yeezy Boost 750
Nike Factory
Nike Factory Store
Nike Store
Air Max 98
Jordans Shoes
Nike Clearance Sale
Jordans Sneakers
Nike Air Max 95 Essential
Moncler Outlet
Christian Louboutin Outlet
Yeezys
Kanken Backpack
Nike Lebron 16
Pandora
Pandora Rings
Nike Free
Nike Shoes
Kevin Durant Shoes
Mens Nike Shoes
Ferragamo Belt
Nike Outlet Store Online Shopping
Nike Running Shoes
Nike Running Shoes
Nike Outlet Store
Yeezys
Kyrie Irving Basketball Shoes
Adidas Stan Smith
Nike Metcon
_________________
cakoceag874
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Další
Strana 1 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com