Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nokie a červené tlačítko
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister88



Založen: 6.1.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:55 pm    Předmět: Nokie a červené tlačítko Citovat

zdravím... autore, nešlo by prosím nějak ošetřit, aby červené tlačítko telefonu u nokie E52 a určitě i jiných, neukončilo aplikaci bez zeptání? Bylo by to super, protože E52 má tak šikovnou klávesnici, že to někdy omylem zmáčknu Sad ... a musím psát znovu protože si to nepamatuje. Kdyby nějaké zeptání, zda opravdu chci odejít.... - co? Smile

a co takhle možnost jako u opery mini - že by se dalo v nastavní aplikací nastavit, povolit připojení k internetu "vždy"? ... nejde to, mám tam možnosti pouze "jen jednou", nebo "pro jednu relaci" a po každém zapnutí musím povolovat, což by bylo fajn, kdybych nemusel Wink ... děkuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

To prvni by slo (cervene tlacitko), to druhe je slozitejsi - aplikace by musela byt "podepsana" a to neni zadarmo. Nektere telefony umoznuji instalaci root certifikatu, takze aplikaci lze podepsat "svepomoci", obvykle vsak musi byt aplikace podepsana od thawte/verisign (zjednodusene receno).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lister88



Založen: 6.1.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 10:11 pm    Předmět: Citovat

jo, podepsat si to umim, ale myslel jsem si, ze podepisovani se tyka pouze symbian aplikaci, ne J2ME ... tak ok, zkusim podepsat Smile Wink

a to červené ... tak snad bude Wink ... někdy u toho šílím Very Happy dík Wink

tak podepsat mi to nejde, no nevadi Smile ... a koukam, ze zrovna dnes se objevila osmička... děkuji za ni Smile .. snad pojede už i ten vodafone park bez problemu Smile ... uz se tesim na vyzkouseni, dik moc za tvou praci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 11:23 pm    Předmět: Citovat

U E52 nejdou nastavit vyjimky pro aplikace, ktere se nemaji ukoncit po aplikaci cerveneho talcitka?

Me to u N5800 jde a ten S60 neni jinaci, nebo aspon ne tolik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister88



Založen: 6.1.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 11:26 pm    Předmět: Citovat

TKlf napsal:
U E52 nejdou nastavit vyjimky pro aplikace, ktere se nemaji ukoncit po aplikaci cerveneho talcitka?

Me to u N5800 jde a ten S60 neni jinaci, nebo aspon ne tolik.

mozna ano, jen netusim kde to hledat, poradis kde to mas ty v menu? Smile .. ja mam S60 3rd FP2 ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 2:28 pm    Předmět: Citovat

Ja mam Symbian 9.4; S60 5th Edition
Pouzivam nadstavbu HS Handy Shell a v tom je prirazeni funkce cervenemu tlacitku, vse ukoncit a ponechat vyjimky, nebo vse odkladat na pozadi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 2:56 pm    Předmět: Citovat

Lister88 napsal:
jo, podepsat si to umim, ale myslel jsem si, ze podepisovani se tyka pouze symbian aplikaci, ne J2ME ... tak ok, zkusim podepsat Smile Wink

a to červené ... tak snad bude Wink ... někdy u toho šílím Very Happy dík Wink

tak podepsat mi to nejde, no nevadi Smile ... a koukam, ze zrovna dnes se objevila osmička... děkuji za ni Smile .. snad pojede už i ten vodafone park bez problemu Smile ... uz se tesim na vyzkouseni, dik moc za tvou praci Wink


Pokud chces experimentovat s tim podepisovanim, tak si stahni Sun Java Wireless Toolkit for CLDC, tam je vse potrebne (jen ted nevim, od jake verze). Jediny problem je dostat do telefonu vlastni root certifikat, ale u Symbianu by to jit mohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
melo15



Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 3:45 pm    Předmět: Citovat

Pro Symbian 3rd/ 5th doporučuju Romaptcher v kombinací s patchem "disablejavaquestion". Sám to tak používám a zeptá se mě to jen na přístupový bod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 4:02 pm    Předmět: Nokia N95 Citovat

Kluci a jste mi schopni poradit, jak mám postupovat při nastavení toho červeného tlačítka u N95. Taky bych moc rád byl za to, aby se mi to zeptalo, jelikož když se mi to všechno vymaže, tak z toho úplně teču.. Embarassed Na Nokii 6233 se mi to vždy pěkně ptalo, ale N95 vůbec nic a co víc, to červený tlačítko je opravdu hned vedle písmena "C". Sad Takže často smáznu celou zprávu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melo15



Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 9:37 pm    Předmět: Citovat

kód:
http://www.symbianportal.cz/navody/120-odstranujeme-nedostatky-symbianu-ii-cervene-tlacitko/


kód:
http://www.mynokia.cz/tipy-a-navody/handy-shell/


Nebo JbakTools:
kód:
http://jbak.ru/download.php?fn=jt_112.zip


Možností je opravdu dost. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

Možná by přes výše uvedené možnosti nebylo na škodu přidat do nastavení Oskárka volbu "ptát se při ukončení".
Sice to asi nepůjde implementovat jen na způsob ukončení přes červené tlačítko, takže by to znamenalo o krok navíc při každém vypínání (i chtěném), na druhou stranu lepší než nic.
Řekl bych, že ve verzi 8, kde se přestěhovalo ukončení na funkční klávesu (aspoň u některých telefonů Smile), tak by se potvrzení hodilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 12:54 pm    Předmět: Citovat

V souvislosti s uvedenymi problemy (schovane nebo naopak omylem lehce stisknutelne tl. "Ukoncit") uvazuji o navratu do hlavniho menu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vmonkey



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 1:37 pm    Předmět: Citovat

To by byl myslím dobrý nápad:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 9:40 pm    Předmět: Citovat

Vidis a ja zase tvrdim, ze Ukonceni je konecne tam, kde ma byt, vyhovuje mi tak jak je ted.

Kazdopadne preneseni do hlavni nabidky "skoro" nic neresi, SE pokud ctu dobre, ji tam uz stejne ma, cili pro ne nic a ten kdo si nedokaze osefovat sve cervene tlacitko na mobilu ...

Neni to na hadku. Diky

Ja osmickovou verzi beru tak jak je ted za super a nemenil bych, jedine to menu pri odesilani ( zbytecne volby odesilani, kdyz zaskrtnu preferovane, aby se znovu i ty preferovane objevovali v moznosti odeslani).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qrspot



Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 138

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 7:45 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s TKlf, červené tlačítko je na výměnu mobilu Very Happy za SE. Ale na SE to maká opravdu moc dobře. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com